ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز، انهدام باند سارقان مسلح در آذربایجان شرقی

به گزارش مجله آی سیب، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با تشریح ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز، از دستگیری اعضای این باند سرقت در استان، خبر داد.

ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز، انهدام باند سارقان مسلح در آذربایجان شرقی

سرهنگ صابر عباس زاده در جمع خبرنگاران، با بیان این که با تلاش ماموران انتظامی استان، ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز کشف شد، اضافه کرد: در پی اطلاع از یک فقره سرقت مسلحانه در مهرماه سال جاری از مغازه طلافروشی در تبریز، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفته و سارقان در کمتر از 24 ساعت در دام پلیس گرفتار شدند.

وی با تشریح ابعاد جدید پرونده، اضافه کرد: پلیس استان به صورت جدی روی این پرونده کار کرد و تعداد دستگیرشدگان به هفت نفر رسید؛ همچنین متهمان به پنج فقره سرقت مسلحانه که در سال های گذشته در تبریز اتفاق افتاده بود، اعتراف کردند.

به گزارش خبرنگاران، وی با بیان این که در جریان این سرقت ها 12 نفر مجروح در صحنه و سه نفر نیز به قتل رسیده بود، اضافه کرد: همچنین، مقادیری اموال نیز کشف شده و در راستای دستگیری سایر مجرمان، در حال پیگیری هستیم.

وی با هشدار به مجرمان و سارقان، تاکید کرد: پلیس همیشه در صحنه بوده و مجرمان بدانند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار خواهند شد؛ از همشهریان و به ویژه قشر زرگران نیز تقاضا داریم که به هشدارها توجه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1314

به "ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز، انهدام باند سارقان مسلح در آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابعاد جدیدی از جرایم سارقان مسلح خیابان حجتی تبریز، انهدام باند سارقان مسلح در آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید