انتقاد تند ملی پوش سابق فوتسال علیه سرمربی تیم ملی

به گزارش مجله آی سیب، یکی از بازیکنان سابق تیم ملی فوتسال کشورمان در اظهار نظری عجیب سرمربی تیم ملی را مقصر اصلی به تعویق افتادن بازی فینال لیگ برتر دانست.

انتقاد تند ملی پوش سابق فوتسال علیه سرمربی تیم ملی

به گزارش، در حالی که قرار بود دیدار های رفت و برگشت فینال لیگ برتر فوتسال روز های یکشنبه (18 اسفند ماه) و جمعه (23 اسفند ماه) بین 2 تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان برگزار شود، به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در کشورمان سازمان لیگ برتر فوتسال هم تصمیم گرفت به مانند رقابت های لیگ برتر فوتبال تمام مسابقات فوتسال را لغو کند و در این میان بازی فینال لیگ برتر فوتسال هم به زمان دیگری موکول شده و هنوز تعیین نیست که سازمان لیگ فوتسال چه زمانی را برای بازی فینال لیگ برتر انتخاب کند.

در این میان عده ای بر این عقیده هستند که سازمان لیگ برتر فوتسال می توانست بازی فینال را طبق برنامه ریزی از قبل اجرا شده شده در همان تاریخ های 18 و 23 برگزار کند تا هم تکلیف تیم قهرمان هر چه زودتر تعیین می شد و هم کادر فنی تیم ملی با فراغ بال بیشتری می توانست اردو ها و بازی های تدارکاتی تیم ملی را برنامه ریزی کند. به هر حال این کار طبق برنامه جلو نرفت و حتی شنیده ها حاکی از آن است که سازمان لیگ برتر فوتسال قصد دارد مرحله نهایی لیگ برتر را بعد از ایام تعطیلات عید نوروز برگزار کند این هم به شرطی است که ویروس کرونا به طور کامل از کشورمان رخت بسته باشد. اما اگر قرار باشد این ویروس ناخوانده هم چنان در کشورمان وجود داشته باشد شاید دیدار های رفت و برگشت فینال لیگ برتر فوتسال در ایام ماه مبارک رمضان (اردیبهشت ماه) برگزار شود.

در این میان فرهاد فخیم یکی از بازیکنان با تحربه و سابق تیم ملی که این فصل در یکی از باشگاه های بزرگ فوتسال کشورمان توپ می زند در اظهار نظری عجیب و تند مقصر به تعویق افتادن بازی فینال لیگ برتر را سرمربی تیم ملی دانست و گفت: از دست ناظم الشریعه خیلی ناراحتم، زیرا او باعث شد بازی های لیگ برتر به موقع تمام نشود. آن هم به خاطر این که ناظم الشریعه برای مدت های بسیار طولانی بازیکنان تیم ملی را به اردو دعوت کرد و همین باعث شد زمان کافی برای برگزاری بازی فینال را از دست بدهیم.

به دنبال همین موضوع محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان ساکت نماند و در جواب این بازیکن گفت: هر کسی باید جایگاه خودش را بشناسد و اگر قرار باشد ما برای اردو های تیم ملی از تک تک بازیکنان سوال کنیم آن وقت دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود.

سرمربی تیم ملی گفت: من خودم قبلا با این بازیکن راجع به اردو ها و تمرینات تیم ملی صحبت کرده بودم و او کاملا در جریان این موضوع قرار داشت.

حال این بحث و جدل هایی که اکنون بین سرمربی تیم ملی با بازیکن سابق تیم ملی به وجود آمده نمی تواند برای فوتسال ما خوشایند باشد. در این برهه زمانی که همه باید دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا پیروز باشد. این اظهار نظر ها باعث به وجود آمدن حواشی بسیاری برای تیم ملی خواهد شد. امیدواریم سازمان لیگ برتر فوتسال زودتر تاریخ دقیق بازی فینال را تعیین کرده تا هر 2 تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان هر چه سریع تر از این بلاتکلیفی که برایشان به وجود آمده خارج شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 879

به "انتقاد تند ملی پوش سابق فوتسال علیه سرمربی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند ملی پوش سابق فوتسال علیه سرمربی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید