خبرنگاران تعدادکرونایی های بستان آباد به 12 نفر رسید

به گزارش مجله آی سیب، تبریز - خبرنگاران - فرماندار شهرستان بستان آباد گفت: تعداد کرونایی های شهرستان بستان آباد به 12 نفر رسید.

خبرنگاران تعدادکرونایی های بستان آباد به 12 نفر رسید

سید علی موسوی حسینی روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار مجله آی سیب از مثبت شدن نتیجه آزمایش 2 نفر دیگر در شهرستان بستان آباد اطلاع داد و اضافه کرد: 2 نفر فوتی کرونا در این شهرستان داریم.

وی اظهار کرد: محدودیت های سخت گیرانه تری برای تردد خودروها و فعالیت واحدهای تجاری در شهرستان اعمال شده و اگر مردم رعایت نمایند، زنجیره انتقال ویروس در روزهای آینده قطع خواهد شد، اما در غیر اینصورت روزهای سختی در پیش خواهیم داشت.

وی ادامه داد: طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی با هدف کاهش ارتباط افراد، حذف اجتماعات و کاهش ترددهای غیرضروری برای کنترل شیوع ویروس کرونا در شهرستان بستان آباد نیز در حال انجام است.

فرماندار بستان آباد با اشاره به اینکه همراهی مردم برای اجرای موفقیت آمیز این طرح بسیار مهم و لازم است، گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی، طرحی ملی، رسمی، قانونی برای قطع زنجیره انتقال و کنترل ویروس کرونا است.

موسوی گفت: تمامی فروشگاه ها و واحدهای تجاری بغیر از فروشگاه های موادغذایی و مایحتاج ضروری ، در شهرستان بستان آباد تعطیل بوده و واحدهای متخلف به مدت یکماه پلمب می شوند.

شهرستان بستان آباد با 95 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شرق تبریز واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 938

به "خبرنگاران تعدادکرونایی های بستان آباد به 12 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعدادکرونایی های بستان آباد به 12 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید