خبرنگاران میزان افزایش دستمزدها نسبت به تورم 2 درصد بیشتر بوده است

به گزارش مجله آی سیب، مشهد- خبرنگاران- معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی هفت سال گذشته برای کاهش فاصله معیشت با دستمزد، میزان افزایش دستمزدها نسبت به تورم 2درصد بیشتر شده است.

خبرنگاران میزان افزایش دستمزدها نسبت به تورم 2 درصد بیشتر بوده است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

حاتم شاکرمی پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران نیشابور افزود: امسال هم افزایش دستمزدها نسبت به تورم بیشتر بود اما تورمی که در طول سال ایجاد شد این افزایش را تحت تاثیر قرار داد.

وی ادامه داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صاحبان مشاغلی را که تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته اند با حمایت از بیمه بیکاری، پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده و حمایت معیشتی از کارگران در بخش های غیررسمی به طور جدی مورد توجه و حمایت قرار داده است.

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای افزایش دستمزد کارگران طبق روال سال های گذشته از دی ماه تشکیل کمیسیون های تخصصی آغاز می شود و در این چارچوب امسال هم کمیته تخصصی شورای عالی کار که مرجع اصلی مشخص دستمزدهاست آغاز به کار کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی هم در این جمع گفت: شیوع کرونا بسیاری از مشاغل و واحدهای تولیدی و صنعتی را تحت تاثیر قرار داد و در حال حاضر در کل استان خراسان رضوی 17هزار نفر مشمول بیمه بیکاری شده اند که بیمه آنان به طور کامل پرداخت می شود.

حمید رضاپناه افزود: طی یک سال گذشته 270 میلیارد ریال اعتبارات روستایی به شهرستان نیشابور پرداخت شده و در نیشابور کارگاه و واحدی نداریم که از لحاظ معوقات حقوقی شرایط بحرانی داشته باشد.

مرکز شهرستان 400 هزار نفری نیشابور در 127 کیلومتری غرب مشهد واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1445

به "خبرنگاران میزان افزایش دستمزدها نسبت به تورم 2 درصد بیشتر بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران میزان افزایش دستمزدها نسبت به تورم 2 درصد بیشتر بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید