دربی بازیکنان باتجربه می خواهد، داور باید بازی را مدیریت کند

به گزارش مجله آی سیب، مهدی فنونی زاده در مصاحبه با خبرنگاران در ارزیابی اش از شرایط استقلال برای این دیدار گفت: متأسفانه استقلال از سه بازی 7 امتیاز را از دست داده است و این کارنامه خوبی برای استراماچونی نیست اگر چه خیلی ها می گویند تیم دچار تغییر شده و او تازه به استقلال آمده اما استراماچونی مدتهاست که تیم را در اختیار دارد، تمرین می دهد و دیگر با خصوصیات بازیکنان آشنا شده است. بنابراین اگر در دربی هم امتیاز از دست بدهد، مطمئنا باید باز هم طرفداران در حسرت قهرمانی بمانند.

دربی بازیکنان باتجربه می خواهد، داور باید بازی را مدیریت کند

فنونی زاده در مورد عملکرد داور دربی هم گفت: هر داوری که قضاوت این دیدار را به عهده می گیرد باید تمرکز لازم برای فشارهای جانبی را داشته باشد. حاشیه ها در این دیدار زیاد است. هر دو تیم به همراه هوادارانشان فقط برد می خواهند و این کار داور را سخت تر می نماید. بنابراین او باید با تمرکز لازم و شجاعت کامل، قضاوت کند. سعی کند سوت اشتباه نزند، بازی را مدیریت کند تا بتواند یک قضاوت خوب در تاریخ دربی از خود به جای بگذارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تیمی برنده این دیدار خواهد شد، توضیح داد: پیش بینی نتیجه دربی سخت است و نمی توان متوجه شد چه تیمی برنده خواهد شد اما با شرایطی که در حال حاضر وجود دارد فکر می کنم بازی دو تیم در انتها با تساوی انتها یابد و هیچ یک از این دو تیم برنده از زمین خارج نخواهد شد.

وی در انتها اظهار داشت: همه انتظار داریم یک دیدار جذاب، پرگل و تماشاگر پسند را ببینیم. اگرچه همواره دربی ها به خاطر حساسیت بالا کیفیت خوبی نداشته اما امیدوارم اگر گلی هم رد و بدل نشد، دو تیم نمایش قابل قبولی ارائه دهند تا تماشاگران راضی به خانه هایشان بازگردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 403

به "دربی بازیکنان باتجربه می خواهد، داور باید بازی را مدیریت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دربی بازیکنان باتجربه می خواهد، داور باید بازی را مدیریت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید