دلیل اصلی تمرین نکردن استقلالی ها بدهی بود یا بارندگی؟

با وجود اینکه باشگاه استقلال عدم آماده بودن زمین مجموعه انقلاب و نفت تهرانسر را دلیل اصلی لغو تمرین امروز اعلام کرده، اما ماجرای دیگری هم دخیل بوده است.

دلیل اصلی تمرین نکردن استقلالی ها بدهی بود یا بارندگی؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال قرار بود تمرین خود را برای آماده سازی دیدار با تراکتور امروز (سه شنبه) برگزار کند، اما باشگاه استقلال گفت به دلیل بارندگی یکی دو روز اخیر تهران، زمین مجموعه انقلاب و تهرانسر آماده برگزاری تمرین نبود. همچنین جواد زرینچه سرپرست تیم استقلال گفت: زمین انقلاب مشکل خط کشی داشت و امکان برگزاری تمرین وجود نداشت. در زمین مجموعه نفت تهرانسر نیز آب جمع شده بود و به همین دلیل تمرین امروز را تعطیل کردیم.

مجموعه انقلاب در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته است و از فصل گذشته تمام رختکن ها، زمین و ... توسط این باشگاه ترمیم و تجهیز شد. مجموعه شیکی که از ابتدای این فصل در اختیار اعضای تیم قرار گرفته است. همچنین مجموعه نفت تهرانسر نیز به عنوان زمین دوم اجازه گرفته شد تا طبق گفته امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال، آبی پوشان برخلاف سال های گذشته در این فصل مسئله ای بابت زمین نداشته باشد.

پیگیری خبرنگار خبرنگاران نشان می دهد که دلیل اصلی تمرین نکردن استقلال در زمین های انقلاب و مجموعه نفت تنها ارتباط به بارندگی نداشته است. اگر چه مجموعه انقلاب به مدت دو فصل در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته است، اما باشگاه جداگانه با پیمانکار فضای سبز خصوصی قرارداد بسته تا کار ترمیم و نگه داری چمن را برعهده داشته باشد. ظاهرا پیمانکار فضای سبز به دلیل دریافت نکردن پول برای خود و کارگرانش طبق قرارداد از ارائه خدمات اجتناب کرده است. بارندگی تهران نیز باعث شد تا تیم استقلال نتواند در این زمین تمرین خود را انجام دهد.

در رابطه با مجموعه نفت تهرانسر نیز، باشگاه به این مجموعه بدهی دارد و حتی قرار بود از روز شنبه هفته جاری اجازه حضور اعضای تیم استقلال در آن داده نشود. همین مسائل به اضافه بارندگی تهران باعث شده که استقلالی ها در آستانه بازی با تراکتور نتوانند تمرین خود را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1398 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 535

به "دلیل اصلی تمرین نکردن استقلالی ها بدهی بود یا بارندگی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل اصلی تمرین نکردن استقلالی ها بدهی بود یا بارندگی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید