دومین فراخوان ایده هیات با موضوع اربعین و محدودیت ها

به گزارش مجله آی سیب، پدیده اربعین ظرفیت عظیمی است که مانور قدرت معنوی شیعیان و بلکه مسلمانان دنیا را به نمایش گذاشته است.

دومین فراخوان ایده هیات با موضوع اربعین و محدودیت ها

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، فراخوان ایده هیات با موضوع اربعین و محدودیت ها توضیح زیر منتشر شد: پیاده روی اربعین و اتفاقات حول آن نظم موجود در دنیا که مبتنی بر ساختارهای عقلانیت مالی است را به هم ریخته و فضای جدیدی را بوجود آورده است.

سال جاری و با توجه به شیوع ویروس کرونا احتمال عدم برگزاری این منسک دینی بالا می باشد. اما یاد اربعین و این اتفاق عظیم نباید از اذهان برود. از الآن باید به فکر زنده نگه داشتن اربعین با توجه این شرایط پیش رو باشیم. شاید فکر و ایده که در ذهن شما جرقه می خورد منشأ آثار و برکات فراوانی باشد که به عنوان باقیات الصالحات برای شما ماندگار خواهد شد.

ایده خوب شما تکثیر خواهد شد و به تعداد عاملان به آن برای شما حسنه ای ثبت می گردد پس سال جاری بجای قدم زدن در راستا نورانی اربعین کمی در ساحت اندیشه قدم بزنید و خادم اندیشه ای اربعین شوید.

این فراخوان با محورهای اربعین و کرونا، اربعین و فصل گرما، اربعین و شرایط سیاسی اجتماعی عراق منتشر شده که 3 تیرماه 99 مصادف با ولادت حضرت معصومه علیهاالسلام مهلت ارسال آثار است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1079

به "دومین فراخوان ایده هیات با موضوع اربعین و محدودیت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین فراخوان ایده هیات با موضوع اربعین و محدودیت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید