روسیه مخالفان برجام را جاهل خواند

به گزارش مجله آی سیب، فارس نوشت: میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین با انتقاد از مواضع آمریکا علیه توافق هسته ای ایران، آمریکایی های مخالف توافق هسته ای مقابل استدلال، توهین می نمایند.

روسیه مخالفان برجام را جاهل خواند

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

با شدت دریافت انتقادهای بین المللی از مواضع ضد ایرانی آمریکا و مخالفت های روسیه و چین با تحرکات دولت دونالد ترامپ در شورای امنیت سازمان ملل، یک مقام روس استدلال های آمریکایی های مخالف برجام را جاهلانه، توهین آمیز و فاقد هر گونه استدلال خواند. میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین با اشاره تلویحی به مواضع آمریکا علیه توافق هسته ای ایران (برجام) و کوشش هایش برای بر هم زدن آن، به واضع مخالفان این توافق تاخته است.

او نوشت: مخالفان توافق (هسته ای) ایران درمانده و حتی جاهل هستند. در ابتدای بروز اختلاف، آنها دو یا سه استدلال و شعار مطرح می نمایند. به محض آنکه استدلال ها و شعارهایشان رنگ می بازد، آنها بدون توجیه مناسب به سمت توهین به مخالفانشان حرکت می نمایند. تعجب آور نیست؟!.

اولیانوف که نماینده روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی و همچنین نشست های کمیسیون مشترک برجام است، پیش از این بارها از مواضع آمریکا به ویژه خروج غیرقانونی آن از برجام و اعمال مجدد تحریم ها انتقاد نموده است.

310312

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1047

به "روسیه مخالفان برجام را جاهل خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه مخالفان برجام را جاهل خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید