فال روزانه آدینه 11 آبان 1397

به گزارش مجله آی سیب، فال روزانه آدینه 11 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه یازدهمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه آدینه 11 آبان 1397

فال روزانه آدینه 11 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه یازدهمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

همواره برگشتن به گذشته و اینکه چه کاری درست بوده و چه چیزی غلط بسیار سخت است. تمایل شما تجربه کارهای جدید است. امروز برای اینکه از زمان حال فرار کنید روی ایده های آینده تان تمرکز نموده اید. قبل از اینکه فرصت را از دست بدهید کارهای لازم برای پیشرفت کسب و کارتان را انجام دهید. زمان به سرعت در گذر است.

اردیبهشت

داشتن ایده های جذاب برای پویایی کارتان ضروری است. شاید خودتان نیز دوست داشته باشید که پروژه هایتان به روش های گوناگون انجام دهید ولی دقت کنید که نبایستی از اهداف و برنامه های قبلی دور بمانید. امروز بهتر است که از این شاخه به آن شاخه نپرید. روی یک کار تمرکز داشته و با دقت آن را انجام دهید و برای کار بعدی قبل از آن به خوبی فکر کنید.

خرداد

امروز با هر کسی که روبرو می شوید، ایده ها و نظرات مختلفی را در خصوص تصمیم گیری هایتان بیان می نماید. شما بسیار گیج شده و نمی دانید کدام راه صحیح است. به نظر خودتان بهتر است که به حرف دیگران گوش ننموده و راستا قبلی را در پیش بگیرید. اشتباه نکنید، به تمامی نظرات گوش دهید و از بین آن ها بهترین راه را برای پیشرفت پروژه تان انتخاب کنید.

تیر

خوش بینی در وجودتان امروز به حد اعلا رسیده است. همین دید مثبت باعث شده تا به وظایفتان به خوبی عمل کنید. تغییر در زندگی همواره یکی از آرزوهای شما بوده ولی این دگرگونی ممکن است امنیت و آسایشان را بهم بریزد. شما یک تیرماهی قوی هستید و بد نیست که کمی در زندگیتان ریسک کنید. نترسید و از تغییر با آغوش باز استقبال کنید.

مرداد

در این چند روز اخیر بسیار کار نموده و احتیاج به تفریح کوتاه مدتی دارید. متاسفانه شرایط اقتصادی چندان روبه راهی نداشته و نمی توانید آنچنان که مایلید به تفریح و استراحت بپردازید. با وجود این موضوع کمی شکیبا باشید و تا قبل از غروب خورشید برنامه های خود را تغییر دهید، چرا که تفریحی هر چند ساده و کوچک در انتظار شماست.

شهریور

امروز از آن روزهایی است که می توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید. فقط دقت کنید که نباید از زیر وظایف روزانه تان شانه خالی کنید. تفریح کردن زمانی خوب است که شما مسئولیت هایتان را نیمه کاره رها ننموده باشید. امروز فردی که به شما قول داده بوده، به عهدش وفا خواهد نمود. شما بهتر از هر کسی می دانید که بعضی وقت ها کار کردن به تنهایی بسیار موثرتر از کار جمعی است.

مهر

قطعا برای رسیدن به آرزوهایتان بایستی بیشتر کوشش کنید. هر چه اهدافتان بزرگتر باشد فشارها و تنش های وارده بر شما نیز بیشتر خواهد شد. بعضی از اطرافیانتان به این کوشش های شما بی توجه هستند که دلیلش برای شما هم نامعلوم است. اکنون که از همه چیز خبر ندارید بهتر است از مشورت دوستان نزدیک و قابل اعتمادتان یاری بگیرید. لزومی ندارد تنهایی تصمیمی تاثیر گذار بگیرید.

آبان

همواره کارها آنگونه که شما انتظار دارید پیش نخواهند رفت. وقتی که از جزئیات کار مطلع نباشید و یا روابطتان با دیگران به سردی گراید، مسائل زیادی خواه ناخواه به وجود خواهد آمد. اعتدال در رفتار و کردار می تواند عنصر مهمی در پیشرفت شما باشد. انجام هر کاری در حد تعادل کلید مشخص کننده خوشبختی و نا امیدی شما در زندگی است. پس از اسراف و یا کم کاری بپرهیزید.

آذر

توقع دیگران از شما بسیار زیاد است و این کاملا به رفتار غلط شما با آن ها باز می شود. اگر در مقابل تقاضای بیجای اطرافیان از کلمه نه استفاده می کردید شاید هم اکنون در این موقعیت قرار نمی گرفتید. دیگر زمانی برای مقاومت کردن در مقابل آن ها باقی نمانده است و بهتر است با صبر و تحمل از تفریحات خود زده و به کارهای آنان برسید. شاید امروز تجربه خوبی برای تغییر در رفتار و کردارتان با اطرایان باشد. کمی درس عبرت دریافت هم بد نیست.

دی

امروز و از زمانی که چشم باز نموده اید بر سر دو راهی هستید. از طرفی دلتان می خواهد کارهای عقب افتاده و خلاقیتی که ک هفته برای آن وقت گذاشته اید را انجام دهید و از طرف دیگر دلتان برای یک روز آرام به همراه محیطی ساکت و دنج تنگ شده است. اصلا نگران نباشید بگذارید کارها خودشان پیش فرایند و ببینید سرونوشت امروزتان به کجا خواهد رسید.

بهمن

امروز به چند نفری قول داده و بایستی در کارهایشان همکاری کنید. این همکاری باعث شده که از کارها و فعالیت های شخصی خودتان جا بمانید. سعی کنید با یک برنامه ریزی دقیق علاوه بر یاری به دوستانتان، کارهای خودتان را نیز انجام دهید هر چند که در آخر مجبور هستید دست رد به سینه یکی از آن ها زده و خودتان را در اولویت قرار دهید. به نظر می رسد انجام کارهای شخصی شما را راضی تر می نماید.

اسفند

خسته، بی حوصله و کمی هم عصبی هستید. این روزها فشار و مسئولیت کارها دو چندان شده و توان شما را بسیار کاسته است. بهتر است کمی از حجم کار کاسته و به کیفیت آن بیفزایید. از تفریح و سرگرمی در زمان های استراحت غافل نشوید چرا که راندمان کاریتان را فوق العاده افزایش می دهد. این استراتژی می تواند فرصت خوبی برای لذت بردن از فعالیت های اجتماعیتان به شما دهد.

منبع: setare.com
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1508

به "فال روزانه آدینه 11 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 11 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید