قمی ها از شرایط خود پس از تعویق دوباره لیگ برتر بدمینتون کشور می گویند

به گزارش مجله آی سیب، خبرنگاران/قم آخرین تاریخ اعلامی برگزاری این مسابقات روز پنجشنبه 29 آبانماه بود که با اعلام فدراسیون بدمینتون نیز به تعویق افتاد.

قمی ها از شرایط خود پس از تعویق دوباره لیگ برتر بدمینتون کشور می گویند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

با گذشت 4 هفته از آغاز لیگ برتر بدمینتون مردان کشور کننده استان قم با 4 پیروزی پیاپی در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

تیم بدمینتون رعدپدافند هوایی استان قم که در هفته پنجم باید به مصاف تیم ذوب روی صبای زنجان برود با تعویق دوباره این بازی ها تمرینات تیمی خود را تعطیل کرده است و بازیکنان این تیم به صورت انفرادی در شهرهای خود تمرینات خود را پیگیری می کنند.

آخرین تاریخ اعلامی برگزاری این مسابقات روز پنجشنبه 29 آبانماه بود که با اعلام فدراسیون بدمینتون نیز به تعویق افتاد.

بعد از تعویق دوباره هفته پنجم لیگ برتر بدمینتون کشور محسن صادقیان بدمینتون باز تیم رعد پدافند هوایی قم در گفت وگو با ما مطرح نمود: با شیوع کرونا بدمینتون استان قم برای مدتی تعطیل شد اما با تلاش های هیات بدمینتون استان قم خیلی زود وبا رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرد.

وی افزود: بدمینتون بازهای قمی در رده های سنی مختلف در حال انجام تمرینات خود هستند و بازیکنان لیگ فزونی نیز به صورت مجزا تمرینات خود را پیگیری می کنند.

صادقیان ادامه داد: در حال حاضر شرایط تیم ما در جدول لیگ برتر بسیار خوب است و با 4 پیروزی در صدر جدول قرار داریم وامیدواریم با حفظ این فرایند تا پایان لیگ برتر به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کنیم.

وی افزود: من به عنوان سرباز بازیکن در تیم رعد پدافند هوایی قم خدمت می کنم و در شبانه روز 2 سانس تمرینی دارم تا در زمان تعویق بازی ها آمادگی خود را حفظ کنم.

صادقیان با رنکینگ 12 کشوری بالاترین رنکینگ کشوری در بین بدمینتون بازان قمی را دارد.

همچنین سجاد ترابی دیگر بدمینتون باز رعد پدافند هوایی قم در گفت وگو با ما در مورد شرایط بدمینتون استان قم اظهار کرد: از زمان حضور آقای حسین زاده به عنوان رییس هیات بدمینتون استان قم تلاش های زیادی برای گسترش بدمینتون در استان قم اجرا شده است.

وی افزود: با کسب نایب قهرمانی در فصل گذشته لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کردیم و با تلاش های آقای فرجی و مسئولان مربوطه پیروز به جذب سرباز بازیکن های خوبی شدیم تا از ابتدای آغاز لیگ برتر با 4 پیروزی در صدر جدول قرار بگیریم.

بدمینتون باز قمی ادامه داد: هیات بدمینتون استان قم تلاش زیادی برای پیشرفت بدمینتون بازان قمی انجام داده است و از جمله این تلاش ها جذب بازیکنان ملی پوش در تیم لیگ فزونی رعد است تا ما جوان های لیگ با بازی در کنار آن ها از تجربیات آن ها استفاده کرده و پیشرفت کنیم.

وی افزود: با تعویق لیگ برتر بازیکنان به صورت شخصی تمرین می کنند و همه ما منتظر اعلام زمان برگزاری ادامه بازی ها هستیم.

ترابی در پایان با تشکر از آقایان فرجی و حسین زاده گفت: امیدواریم این فرایند خوب را در لیگ برتر حفظ کنیم و افتخار دیگری برای بدمینتون استان قم کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1349

به "قمی ها از شرایط خود پس از تعویق دوباره لیگ برتر بدمینتون کشور می گویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمی ها از شرایط خود پس از تعویق دوباره لیگ برتر بدمینتون کشور می گویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید