واکنش بحرین به محکومیت نقض حقوق بشر در این کشور توسط مجلس اروپا

به گزارش مجله آی سیب، وزارت خارجه بحرین در این باره تأکید کرد که پیش نویس مجلس اروپا دربردارنده ادعاهای دروغ و نادرستی است که هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.

واکنش بحرین به محکومیت نقض حقوق بشر در این کشور توسط مجلس اروپا

با ما سفر کنید و با تور لحظه آخر اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

وزارت خارجه بحرین تصویب پیش نویس قانون مجلس اروپا درخصوص نقض حقوق بشر در این کشور را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، وزارت خارجه بحرین در بیانیه ای تصویب پیش نویس قانون مجلس اروپا درخصوص نقض حقوق بشر در این کشور را محکوم کرد.

وزارت خارجه بحرین در این باره تأکید کرد که پیش نویس مجلس اروپا دربردارنده ادعاهای دروغ و نادرستی است که هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.

این وزارتخانه در ادامه تأکید کرد که پیش نویس مجلس اروپا بر اساس منابع نامطلوب و نادرست و برای بدنام کردن بحرین است.

وزارت خارجه بحرین همچنین تصویب این پیش نویس قانون را تجاوز و مداخله غیر قابل قبول در امور داخلی این کشور دانست و از نادیده گرفته شدن پیشرفت منامه در زمینه حقوق بشر و تضمین آزادی ها ابراز تأسف کرد.

این وزارتخانه همچنین خاطرنشان کرد که درهای بحرین بر روی طرف های بین المللی مربوطه که درصدد اطلاع از شرایط حقوق بشر در این کشور هستند، باز است.

633 نماینده از مجموع 689 نماینده مجلس اروپا پنجشنبه به پیش نویس قانون محکومیت رژیم آل خلیفه بحرین به خاطر نقض حقوق بشر رأی مثبت داده و آن را تأیید کردند.

در این پیش نویس اشاره شده که مسؤولان بحرینی هنوز به نقض و محدود کردن حقوق و آزادی های ساکنان این کشور به ویژه حق افراد برای اعتراض مسالمت آمیز، آزادی بیان و آزادی دیجیتال در فضای اینترنت ادامه می دهند.

همچنین در این پیش نویس از تصمیم برای هدف قرار دادن مستمر و برنامه ریزی شده، محدودیت ها، بازداشت ها، شکنجه ها، ارعاب، ممنوعیت سفر، لغو تابعیت و تمام مجازات هایی که از سوی مسؤولان بحرینی علیه فعالان، چهره های مطبوعاتی و بعضی وکلا اعمال می گردد، انتقاد شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1592

به "واکنش بحرین به محکومیت نقض حقوق بشر در این کشور توسط مجلس اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بحرین به محکومیت نقض حقوق بشر در این کشور توسط مجلس اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید