واکنش روابط عمومی ریاست جمهوری به ادعای ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور

به گزارش مجله آی سیب، پیرو انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر ساخت بنایی با متراژ 4 هزار متر به عنوان ملک و ساختمان شخصی رئیس جمهور در منطقه جماران، روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری ضمن تکذیب این خبر، در اطلاعیه ای در این خصوص توضیحاتی را ارایه کرد.

واکنش روابط عمومی ریاست جمهوری به ادعای ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش مجله آی سیب، روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در مورد موضوعات مطرح شده توضیحات زیر را ارائه نموده است:

  • بیشتر بخوانید:

ماجرای ساخت و ساز دولت در جماران؛ طبقه غیرمجاز تخریب شد | ملک متعلق به رئیس جمهور است؟

توضیحات شهرداری درباره ساخت وساز دولت در جماران | ماجرای گود پرخطر در ملک نهاد ریاست جمهوری

1- ملک مذکور از جمله املاک قدیمی متعلق به نهاد ریاست جمهوری است و به هیچ وجه مالکیت شخصی ندارد و در سال های گذشته نیز از سوی نهاد ریاست جمهوری مورد استفاده نهاده شده است.

2- این ملک قدیمی بر اثر گذر زمان و عدم رسیدگی در سال های گذشته دچار آسیب های جدی و به شکل نیمه مخروبه در آمده بود که در چند سال قبل برای ساخت گودبرداری شده بود. رها شدن گودبرداری مورد اعتراض همسایگان بوده و بیم آن می رفت که به منازل آنان نیز آسیب بزند، بهمین جهت ساخت آن در سال گذشته در دستور کار نهاده شد.

3- کاربری ملک مذکور مسکونی و شخصی نبوده و ساختمانی با کاربری اداری است و انتشار خبر ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور در عین کذب بودن، یک شیطنت آشکار و کاملاً با اغراض تعیین صورت گرفته است.

4- ساخت این ملک با هماهنگی کامل با شهرداری تهران صورت گرفته و موضوع تخلف و ساخت خارج از روابط نیز کاملاً فاقد حقیقت است.

5- این خبرسازی کذب براساس بعضی قرائن موجود از سوی کسانی صورت گرفته که طی سال های گذشته برنامه ای برای این ملک داشته اند که به علت عدم توفیق در رسیدن به اهدافشان دست به فضاسازی هایی اینجنین زده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1032

به "واکنش روابط عمومی ریاست جمهوری به ادعای ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش روابط عمومی ریاست جمهوری به ادعای ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید