کشف بیش از 300 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای خراسان رضوی

به گزارش مجله آی سیب، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان این استان از ابتدای سال جاری تاکنون 323 هزار و 705 لیتر سوخت قاچاق را کشف و ضبط کردند.

کشف بیش از 300 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای خراسان رضوی

سردار ماشاءالله جان نثار در حاشیه سفر به تایباد در گفت وگو با خبرنگار مجله آی سیب، اظهار کرد: مرزبانان این استان طی این مدت در قالب شناسایی، بازرسی خودروهای ترانزیتی و ایست و بازرسی های اجرا شده توانستند از خروج این مقدار سوخت قاچاق از کشور جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: سه قاچاقچی مسلح در این مدت که قصد وارد کردن چند محموله سنگین مواد مخدر به داخل کشور را داشته اند، به هلاکت رسیدند؛ در 6 ماهه نخست امسال مرزبانان این فرماندهی در مجموع یک تن و 681 کیلو و 173 گرم انواع مواد مخدر را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی بیان نمود: مرزبانان این استان در سنگرهای حفاظت از حریم مرزی شبانه روز در حال دفاع از سرحدات ایران اسلامی هستند و امیدواریم با ایجاد امنیت پایدار و جلوگیری از قاچاق مواد مخدر جوانان کشور عزیزمان را از گرایش به این بلای خانمان سوز مصون داریم.

جان نثار شرح داد: ورود غیرقانونی افراد بیگانه به داخل کشورمان معضلات زیادی را برای هموطنان ایجاد می کند که به یاری خدا اقتدار مرزبانان استان خراسان رضوی مانع بزرگی برای ورود این افراد است ماموران این فرماندهی در این مدت پیروز به دستگیری و طرد 12 هزار و 962 متجاوز مرزی شدند.

وی بیان نمود: مرزهای این استان توسط مرزبانی نگهداری و نگهبانی می شود که شبانه روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه قانون شکنی حساس بوده و با تمامی افراد خاطی به طور جدی برخورد می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 464

به "کشف بیش از 300 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف بیش از 300 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید