13 اردیبهشت آخرین مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان است

به گزارش مجله آی سیب، دانشگاه شهیدباهنر کرمان در اطلاعیه، شنبه 13 اردیبهشت ماه را به عنوان آخرین روز ثبت نام و تحویل مدارک دانشجویان برای وام دانشجویی بیان کرد.

13 اردیبهشت آخرین مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان است

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله آی سیب، دانشگاه شهید باهنر کرمان در اطلاعیه ای شنبه 13 اردیبهشت را به عنوان آخرین روز ثبت نام و تحویل مدارک دانشجویان برای وام دانشجویی خاطرنشان کرد. همچنین با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مراکز اموزشی و به منظور کاستن از رفت و امد دانشجویان محترم به اداره رفاه دانشجویی ایمیل [email protected] جهت ارسال مدارک و مستندات برای درخواست وام ها در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است؛ که داوطلبین باید در ثبت درخواست خود به این نکات توجه نمایند: عنوان ایمیل را، نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی و نوع وام درخواستی بنویسید، مدارک و مستندات ارسالی با وضوح کامل در حجم کمتر از 200 کیلو بایت باشد، طبق روال نمیسال های قبل ثبت درخواست اینترنتی وام در پورتال دانشجویی به ادرس bp.swf.ir فراموش نشود، با ورود به پورتال دانشجویی از ثبت وام خود مطمین شوید و در صورت هرگونه مشکل با اداره رفاه دانشجویی با شماره 03433257339 تماس بگیرید و در آخر دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی وام هستند و هیچ گونه پرونده ای ندارند، بایستی با مطالعه اطلاعیه های قبلی جهت تشکیل پرونده اقدام و به ناچار برای تحویل مدارک خود مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1014

به "13 اردیبهشت آخرین مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 اردیبهشت آخرین مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید