احسان حاج صفی از تراکتور جدا شد؛ ترک تبریز به مقصد اصفهان

به گزارش مجله آی سیب، خبرگزاری خبرنگاران- احسان حاج صفی، بازیکن تیم فوتبال تراکتور با پرداخت مبلغ رضایت نامه، از این تیم جدا شد.

احسان حاج صفی از تراکتور جدا شد؛ ترک تبریز به مقصد اصفهان

به گزارش خبرنگاران، به دنبال درخواست احسان حاج صفی مبنی بر جدایی از تراکتور و علیرغم تلاش های مالک و مدیریت باشگاه جهت جلب رضایت این بازیکن و بنا به تاکید و اصرار حاج صفی، باشگاه با جدایی وی موافقت کرد. بر این اساس حاج صفی با پرداخت حق فسخ قرارداد خود، به همکاری با باشگاه تراکتور خاتمه داد. باشگاه تراکتور ضمن قدردانی از تلاش های احسان حاج صفی برای وی آرزوی موفقیت دارد.

احسان حاج صفی که یکی از بمب های جابجاییی باشگاه تراکتور در تابستان 97 بود و همراه با مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به این تیم تبریزی پیوست، پس از دو فصل و نیم حضور در جمع سرخ پوشان فوتبال آذربایجان به خاتمه راهش با آنها رسید و رسما از تراکتور جدا شد. کاپیتان ملی پوش تراکتور که طی یک سال و نیم گذشته بارها شایعه جدایی اش از تراکتور قوت گرفته و در جابجایی زمستانی فعلی نیز بحث فسخ قراردادش جدی تر شده بود، در نهایت امشب به صورت رسمی با تراکتور فسخ قرارداد کرد.

حاج صفی که در خاتمه لیگ شانزدهم فوتبال ایران از سپاهان راهی سوپر لیگ یونان شد و در دو نیم فصل، دو تیم متفاوت را تجربه کرد، اما نتوانست روزهای خوبی همراه با پانیونیوس و المپیاکوس داشته باشد، در بازگشت به تراکتور دوباره فرایند خوب خود را طی کرد و تبدیل به ستاره تیمش شد. این کاپیتان تیم ملی پس از سه پنجره جابجاییی که مداوم درخواست جدایی از تراکتور را داشت، در نهایت پس از توافق با محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه قراردادش را فسخ کرد و از جمع شاگردان رسول خطیبی جدا شد.

باشگاه تراکتور با اعلام رسمی جدایی احسان حاج صفی در اطلاعیه ای نوشت: به دنبال درخواست احسان حاج صفی مبنی بر جدایی از تراکتور و علی رغم تلاش های مالک و مدیریت باشگاه جهت جلب رضایت این بازیکن و بنابر تاکید و اصرار حاج صفی، باشگاه با جدایی وی موافقت کرد. در ادامه اطلاعیه این باشگاه آمده است: بر این اساس حاج صفی با پرداخت حق فسخ قرارداد خود، به همکاری با باشگاه تراکتور خاتمه داد. باشگاه تراکتور نیز ضمن قدردانی از تلاش های احسان حاج صفی برای وی آرزوی موفقیت دارد.

تراکتور در شرایطی یکی از مهره های کلیدی اش را دیگر در جمع خود ندارد که در جابجایی پیش فصل عملکرد قابل توجهی نداشت و در زمستان هم تنها پیمان بابایی را جذب کرده و همچنین سعید مهری را از دست داده است. اکنون رسول خطیبی باید تدبیر ویژه ای برای پُر کردن جای خالی حاج صفی که یک بازیکن ملی و سطح اول اش بود، بیندیشد؛ ستاره ای که مطمئنا حضورش در لیگ قهرمانان آسیا به کار تراکتور می آمد ولی در هر صورت تصمیم گرفت از جمع تبریزی ها جدا شود. حاج صفی به دلیل شرایط زندگی شخصی اش احتمالا دوباره به اصفهان خواهد رفت و با سپاهان قرارداد می بندد تا این تیم را در ادامه لیگ برتر همراهی کند.

احسان حاج صفی، بازیکن سابق تراکتور، در آستانه پیوستن به سپاهان قرار گرفته است. در روزهای قبل، صحبت از معاوضه حاج صفی با دو بازیکن سپاهان بود که تراکتوری ها با این پیشنهاد مخالفت کردند. حاج صفی نیز با پرداخت مبلغ رضایت نامه اش، از این تیم جدا شد تا سپاهانی شود. گفته می شود که توافقات اولیه صورت گرفته است و مدت قرارداد او با سپاهان 2.5 ساله خواهد بود. گفتنی است اگر حاج صفی به سپاهان بپیوندد، بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو خواهد بست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1553

به "احسان حاج صفی از تراکتور جدا شد؛ ترک تبریز به مقصد اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان حاج صفی از تراکتور جدا شد؛ ترک تبریز به مقصد اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید