مقالات گردشگری

قم می تواند محور هنرهای اسلامی وصنایع دستی شیعی گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم، بهمن نامور مطلق در ملاقات با مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم، با اشاره به اینکه راه اندازی بازارچه های دایمی استان قم نیازمند همکاری و تعامل شهرداری قم است، گفت: این مجموعه با...

15 فروردین 1399

ساحل اسرار آمیز رنگی در کانادا

در این منطقه نوار ضخیمی از شن های رنگی در خط ساحلی وجود دارد که چشم هر بیننده ای را خیره می نماید. البته این نوار دائم و همواره وجود ندارد و معمولا رنگ و طول ماسه ها با جزر و مد و تغییر فصل تغییر می نماید. این سرزمینِ با دسترسی سخت با نام ساحل دشت های بنفش...

14 فروردین 1399

10 جهت جاده گردی برای نوروز سال جاری

خبرنگاران: برای بسیاری از آدم ها به خصوص آن ها که بیشتر اهل مسافرت هستند، لذت در راه بودن شیرین تر از رسیدن به مقصد است.

14 فروردین 1399

متولد سی اسفند سومین تله فیلم نعمت الله روی آنتن

خبرنگاران: فیلم تلویزیونی متولد سی اسفند با موضوع ماجراهای مسافرت سه مادر شهید روز پنج شنبه از شبکه سه سیما پخش می شود.

13 فروردین 1399

عملکرد ضعیف دولت دربخش فرهنگ کردستان، ظلم نمایندگان به ورزش استان

به گزارش خبرنگاران، سالار مرادی شامگاه یکشنبه در جلسه هم اندیشی با خبرنگاران استان کردستان گفت: با توجه به فرهنگی بودن استان پذیرش مسئول فرهنگی غیر بومی غیر قابل قبول است.

13 فروردین 1399

ویروس کرونا سایت مشهور اجاره خانه جهانگردی را زمین گیر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، با توجه به توقف پروازها و مسافرت ها در بخش اعظم نقاط جهان به علت شیوع ویروس کرونا سایت هایی که خدمات مرتبط با جهانگردی ارائه می دهند نیز شرایط دشواری پیدا نموده اند. از جمله این سایت ها می توان به ایر بی ان بی اشاره...

13 فروردین 1399

جشنواره تئاتر اهر نیازمند منابع اقتصادی پایدار و اعتبارات دولتی است

به گزارش خبرنگاران، جعفر خضوعی قبل از ظهر پنج شنبه در نشست خبری با اصحانه رسانه و مطبوعات شهرستان گفت: از روز آدینه 23 مرداد نهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر با جشن ویژه در شهربازی باغ شهر کلید می خورد.

12 فروردین 1399

اپلیکیشن کرمان لند و وب سایت هرمزگان گردی رونمایی شدند

اپلیکیشن کرمان لند و وب سایت هرمزگان گردی شامل اطلاعات گردشگری استان های کرمان و هرمزگان عصر روز آدینه 25 بهمن 98 رونمایی شدند.

9 فروردین 1399

احتیاج هر خانه به یک وزیر بهداشت برای مقابله با کرونا

مدیرعامل کانون هموفیلی ایران با تاکید بر نقش مردم برای یاری به کنترل زنجیره انقال بیماری کووید 19، گفت: هر خانه باید یک وزیر بهداشت داشته باشد تا با سخت گیری ، ناظر بر رعایت بهداشت توسط اعضای خانواده باشد.

9 فروردین 1399

برپایی کارگاه باستان شناسی در ایستگاه مترو اصفهان

با کشف آثار تاریخی که در ایستگاه قطارشهری چهارراه تختی اصفهان، صورت گرفت، فریدون الهیاری مدیر اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، روز سه شنبه از برپایی کارگاه باستان شناسی در این محل اطلاع داد.

7 فروردین 1399

افتتاح فاز اول هتل 5ستاره پارتیا گرگان تا انتها سال

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از افتتاح فاز اول هتل 5 ستاره پارتیا گرگان تا انتها سال 99 و تخصیص 170میلیارد ریال تسهیلات برای این پروژه اطلاع داد.

6 فروردین 1399

اردوغان: 40 میلیارد دلار برای پناهجویان هزینه نموده ایم، آتن احترامی برای قانون مهاجرت قائل نیست

رئیس جمهوری ترکیه خاطرنشان کرد که کشورش دیگر فشار رسیدگی به آوارگان و مهاجران را به تنهایی به دوش نخواهد کشید.

5 فروردین 1399

درگ مک لارن اسپیدتیل و جنگنده F-35 توسط TOP GEAR

ده سال پیش بود که در جریان برنامه تخت گاز، ریچارد هموند مجری مشهور این برنامه به یک نبرد خودرو و هواپیما دعوت شد. این درگ بین بوگاتی ویرون و یوروفایتر تایفون برگزار گشت و البته نتیجه آن قابل تصور است. همیشه در این درگ جت جنگنده برنده می شود و برای آن فرقی...

4 فروردین 1399

خبرنگاران کرونا و فرصت نگاهی دوباره به طبیعت و انسان در خانه

تهران- خبرنگاران- شیوع ویروس کرونا و ماندن اجباری در خانه به عنوان وقفه و گسستی از کار، می تواند فرصتی غنیمت برای بازاندیشی در نگاه ما به دنیا، طبیعت، انسان و کار باشد؛ بازاندیشی فراتر از نگاه های متعارف و رایج.

26 اسفند 1398

مرگ بسکتبالیست مشهور آمریکایی ، یک بالگرد آمریکایی در کالیفرنیا سقوط کرد

ستاره سابق بسکتبال NBA در یک سانحه هوایی جان خود را از دست داد.

25 اسفند 1398

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - راهنمای ثبت نام در سایت سفارت کانادا

کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان محسوب می گردد و عجیب نیست که یکی از سازمان یافته ترین سیستم های مهاجرتی جهان را نیز داشته باشد. دولت کانادا و اداره مهاجرت این کشور امکانی را فراهم نموده اند که بر اساس آن، متقاضیان ویزای کانادا می توانند درخواست...

22 اسفند 1398

خانه ناظران در مشهد مرمت شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از اجرای عملیات مرمتی در خانه تاریخی ناظران مشهد اطلاع داد.

21 اسفند 1398

برنده مسابقه عکاسی حیات وحش سال جاری: عکسی از دو موش در حال ستیزه بر سر غذا در متروی لندن!

در شرایطی که تصور می کنیم که یک عکاس حیات وحش، برای ثبت یک عکس شاخص حتما باید به بکرترین جنگل ها و دشت ها سفر کند یا دست کم سری به باغ وحش ها بزند، عکاسی به نام سم رولی از بریتانیا، در همان لندن و به عبارت دقیق تر متروی لندن به فکر سوژه یابی افتاد.

20 اسفند 1398

هدفم راه یافتن به تیم ملی بزرگسالان است، در دیدارهای آسیایی با تمام توان ظاهر شدیم

ملی پوش اصفهانی تیم ملی واترپلو نوجوانان گفت: در تمام دیدارهای آسیایی با تمام توان به میدان رفتیم اما به دلیل دست کم دریافت چین بازی را واگذار نموده و سوم شدیم.

20 اسفند 1398

لوکس ترین هتل های جزایر تورکس و کایکوس در اقیانوس اطلس

جزایر تورکس و کایکوس از لحاظ جغرافیایی در اقیانوس اطلس واقع شده اند نه در دریای کارائیب. نزدیکترین جزایر همسایه به آنها نیز قسمت های جنوبی باهاما است. تنها 8 جزیره از 40 جزیره تورکس و کایکوس مسکونی است، علاوه بر جزیره Providenciales که در شمال غربی جزایر کایکوس...

19 اسفند 1398
تعداد: (183)