اخبار و رویدادها

آتش سوزی جنگل های دیل گچساران همچنان ادامه دارد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان گچساران گفت: آتش سوزی جنگل ها و مراتع منطقه دیل این شهرستان همچنان ادامه دارد.

17 مرداد 1399

قابلیت مصاف با خارجی ها؛ پاشنه آشیل چرخه انتخابی کشتی

ابراهیم جوادی در مصاحبه با خبرنگاران، با اظهار خوشبینی نسبت به اجرای چرخه انتخابی تیم های ملی گفت: با توجه به اینکه چرخه انتخابی می تواند نوعی قانونمندی و عدالت را در بحث انتخابی نفرات تیم ملی ایفا نماید، می توان این مساله را با فال نیک گرفت. اما تجربه...

17 مرداد 1399

خبرنگاران سراهای محله مرکز حضور اجتماعی و مشارکت های مردمی

کرج - خبرنگاران - معاون فرهنگی شهردار کرج گفت که فعالیت نهادهای مردمی در سرای محلات، تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی شهروندان خواهد داشت.

16 مرداد 1399

ویروس کرونا تا 7 روز در فضای داخلی و بیرونی ماسک زنده می ماند!

مطاعات جدید محققان ایتالیایی نشان می دهد که ویروس کرونا قادر است تا 7 روز روی ماسک ها و 4 روز در فضای داخلی ماسک ها زنده بماند!

15 مرداد 1399

نظام رتبه بندی کیواس، ویرایش 2020، نتیجه رتبه بندی دانشگاه های آمریکا را اظهار داشت

مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، گفت: کیواس در رتبه بندی دانشگاه های آمریکا تاثیر اجتماعی، علمی و مالی موسسات آموزش عالی این کشور را اندازه گیری نموده است.

15 مرداد 1399

تراکتور در خانه بازنده شد، شهر خودرو با پیروزی برابر ذوب آهن به رتبه دوم رسید

ملاقات تیم های تراکتور و نساجی از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به سود شاگردان فکری پایان پیدا کرد؛ همچنین تیم فوتبال شهر خودرو با دو گل از سد شاگردان بوناچیچ گذشت.

14 مرداد 1399

باشگاه های خصوصی کمر به نابودی فوتبال بسته اند، ارسال نامه به وزارت ورزش؛ مصداق دخالت!

چهار تیم باشگاهی برای نشان دادن مخالفت با برگزاری رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا به وزارت ورزش و جوانان نامه نوشتند که این موضوع به صراحت دخالت دولت در فدراسیون فوتبال را نشان می دهد.

14 مرداد 1399

چاووش اوغلو: حفتر در جنگ لیبی پیروز نمی گردد

چاووش اوغلو گفت: خلیفه حفتر، فرمانده نیروهای شرق لیبی هرگز نمی تواند در جنگ کنونی لیبی پیروز گردد.

14 مرداد 1399

نمی توانم نفس بکشم صدای ایستادگی در برابر ظلم است

کریستین زهرا گیوم (Christiane Zahra Guillaume) در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به شرایط کنونی جامعه دنیای و ظلم قدرت های عظیم در حق ملت های منطقه و دنیا تاکید نمود که بی تردید این گفتمان امام خمینی (ره) بود که ملت های منطقه و دنیا را نسبت به ظلم و بی عدالتی مطلع و بیدار...

13 مرداد 1399

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل زندان ها و جهاد دانشگاهی استان بوشهر

خبرنگاران/بوشهر نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی و جهاد دانشگاهی استان بوشهر برگزار گردید.

13 مرداد 1399

انفجار در کابل جان 2 کارمند تلویزیون خصوصی افغانستان را گرفت

بر اثر انفجاری در کابل، 2 کارمند تلویزیون خصوصی خورشید افغانستان جان باختند.

12 مرداد 1399

حجم آب دریاچه ارومیه همچنان فراتر از 5 میلیارد متر مکعب

رئیس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی از افزایش حجم آب دریاچه ارومیه اطلاع داد.

12 مرداد 1399

کشف ژنِ محافظ درخت ون مقابل سوسک ها

آن ها درون درز های پوست درخت تخم گذاری می نمایند و کرمینه این سوسک وقتی از تخم بیرون بیاید درون پوست درخت نقب می زند و آغاز به خوردن بافت های زنده درخت می نماید.

11 مرداد 1399

بار اقتصادیِ انتقال یک کتابخانه عمومی در ارومیه به ساختمانی استیجاری

به گزارش خبرنگاران در آذربایجان غربی، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی، در اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ارومیه در امسال، گفت: انجمن کتابخانه های عمومی ارومیه در سال گذشته، پنج جلسه برگزار نموده است که در...

11 مرداد 1399

تیم فوتبال سایپا به اردوی آماده سازی رفت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه سایپا، تیم فوتبال بزرگسالان سایپا که با رعایت تمامی دستورالعمل های پزشکی ستاد کرونا در ورزش، تمرینات گروهی خود را به مدت 2 ماه تعطیل کرده بود، با مجوز از سرگیری تمرینات به انجام تست کرونا (PCR) پرداخت و سپس تمرینات...

7 مرداد 1399

رفت و آمد کرونا در دید و بازدیدهای پیش رو

خبرنگاران/خوزستان دبیر شورای سلامت اهواز با بیان اینکه دید و بازدید، تهدیدی برای سلامت همه به ویژه گروه های پرخطر است، گفت: از همه مردم می خواهیم با رعایت پروتکل های بهداشتی، عید فطر را در منزل خود برگزار نمایند و به دید و بازدید نروند.

5 مرداد 1399

روسیه مخالفان برجام را جاهل خواند

فارس نوشت: میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین با انتقاد از مواضع آمریکا علیه توافق هسته ای ایران، آمریکایی های مخالف توافق هسته ای مقابل استدلال، توهین می نمایند.

22 تیر 1399

اغلب مجروحان حادثه ناو کنارک ترخیص شده اند و حال 4 نفر دیگر مساعد است

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر این که برای قطره قطره خون شهدا ارزش قائل هستیم گفت: نیروی دریایی ارتش به برکت خون شهدا، مقتدرتر از قبل، ماموریت های محوله را انجام خواهد داد.

21 تیر 1399

خبرنگاران گردشگری سلامت در اصفهان، اسیر طمع دلالان با زیرساخت های نامناسب

اصفهان- خبرنگاران- صنعت گردشگری سلامت در اصفهان در جهت توسعه در حالی به جایگاه واقعی و مطلوب خود در سطح ملی نرسیده که همواره درگیر دلالان این بخش و نبود زیرساخت های مناسب است.

21 تیر 1399

حمایت دولت از تولیدکنندگان مودم و فروش اقساطی به کاربران اینترنت

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، امیر ناظمی با اشاره به رونمایی از 5 پروژه سازمان فناوری اطلاعات ایران، همزمان با روز جهانی ارتباطات (27 اردیبهشت) گفت: صدور پروانه بهره برداری موقت 6 مرکز داده، ارتقای فضای ابری کشور با اجرای پروژه ایران ابر...

20 تیر 1399
تعداد: (949)