اخبار سیاسی

ظریف: به سازمان ملل شکایت می کنیم

وزیر امور خارجه ایران عصر پنچشنبه در صفحه خود در توئیتر، به تعرض یک فروند پهپاد متجاوز آمریکایی به فضای سرزمینی ایران واکنش نشان داد.

16 مرداد 1398

واکنش سخت سخنگوی اردوغان و وزیر امور خارجه ترکیه به بازرسی تیم ملی این کشور در ایسلند

ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری و مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه واکنش سختی به بازرسی تیم ملی فوتبال این کشور در ایسلند نشان دادند.

9 مرداد 1398

واکنش ها به محدود شدن اختیارات دولت افغانستان تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

برخی از تیم ها و نهادهای انتخاباتی با اشاره به پیشنهاد اخیر عبدالله رئیس اجرایی دولت افغانستان خواستار محدود شدن اختیارات رهبران حکومت وحدت ملی تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور شدند.

4 مرداد 1398

گزارش خبرنگاران، یک روز تا انتها حکومت وحدت ملی؛ شروع رویارویی نامزدان ریاست جمهوری و اشرف غنی

همزمان با سرانجام دوره کاری حکومت وحدت ملی تنش ها بین شورای نامزدان انتخابات ریاست جمهوری و حکومت بر سر تفسیر ماده 61 قانون اساسی و ادامه کار اشرف غنی افزایش یافته است.

2 مرداد 1398

نشست رییس جمهور با فعالان سیاسی یک صله رحم بود

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به برگزاری مراسم افطاری حسن روحانی با فعالان سیاسی، گفت: اینکه تصور کنیم راستا و ساختار مشخصی وجود دارد یا قرار است شکل گیرد تا جلسات مستمر مشابهی انجام شود، چنین چیزی نیست و این نشست را بیشتر می توان یک صله رحم...

29 تیر 1398

بازدید معاون مالی وزیر کشور از واحدهای صنعتی قم

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از واحدهای صنعتی قم بازدید کرد و در جریان بعضی از مسائل فراوری و دغدغه های کارآفرینان نهاده شد.

27 تیر 1398

مجلس تصویب کرد: کسب کرسی استانی با 15 درصد آرا

نمایندگان شمارش و تجمیع آرا در انتخابات مجلس را به صورت استانی و تناسبی معین و مقرر کردند که نامزدهای انتخابات با کسب حداقل 15 درصد آرا، مجاز به کسب کرسی استانی هستند.

20 تیر 1398

آیا کاوه سودا آلودگی زیست محیطی دارد؟

مراغه - خبرنگاران - کاوه سودا به عنوان بزرگترین کارخانه فراوری کننده کربنات سدیم کشور که به طور مستقیم برای بیش از یکهزار نفراشتغالزایی نموده، با وجود استدلال سازمان های ذیربط مبنی بر نبود آلودگی زیست محیطی در آن، در هفته های اخیر به اتهام آلایندگی...

19 تیر 1398

از سوی رئیس دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای برجام؛ سفیر جدید فرانسه در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد

سفیر جدید جمهوری فرانسه در تهران امروز از سوی رئیس دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای برجام به وزارت امورخارجه احضار شد.

16 تیر 1398

دیدار دستیار ظریف با وزیر امور خارجه ونزوئلا در کاراکاس

دستیار وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه ونزوئلا دیدار و گفت و گو کرد.

14 تیر 1398

ادامه مخالفت الجزایری ها با نامزدی بوتفلیقه، دستگیری فعالان سیاسی در الجزیره

مخالفت ها با نامزدی بوتفلیقه برای انتخابات ریاست جمهوری همچنان ادامه دارد، روز گذشته هزاران نفر بعد از نماز آدینه تظاهرات کردند، شماری از فعالان سیاسی هم در الجزیره بازداشت شدند.

27 خرداد 1398

دو اقامتگاه بوم گردی در شهرستان محلات افتتاح شد

در مراسمی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، دو اقامتگاه بومگردی در شهرستان محلات افتتاح شد.

21 خرداد 1398

7 کشور عمده اروپایی گوآیدو را به رسمیت شناختند

انگلیس، دانمارک، فرانسه، اسپانیا، اتریش، آلمان و سوئد امروز (دوشنبه) رئیس مجلس ملی ونزوئلا را به عنوان رئیس جمهوری موقت این کشور آمریکای لاتین به رسمیت شناختند.

18 خرداد 1398

مردم آمریکا معتقدند ترامپ بهتر از سطح انتظار در زمینه اقتصاد عمل نموده است

نظرسنجی جدید اجرا شده توسط پایگاه هیل و هری ایکس نشان داد شرکت نمایندگان در این نظرسنجی اقتصاد را به عنوان اصلی ترین حوزه ای که در آن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بهتر از سطح انتظارات عمل نموده است، مطرح می نمایند.

14 خرداد 1398

رئیس جدید دفتر پنتاگون معرفی گردید

ایسنا نوشت: پنتاگون در بیانیه ای خاطرنشان کرد، اریک چونینگ معاون امور صنایع پنتاگون به عنوان رئیس جدید دفتر ارتش آمریکا معرفی شده است.

1 خرداد 1398

بنیاد مستضعفان هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت نموده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از بنیاد مستضعفان، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه ای با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان و جمعی از مدیران ارشد بنیاد در جریان فعالیت های این بنیاد در حوزه محرومیت زدایی قرار گرفتند.

31 اردیبهشت 1398

مسلمانان جامعه را عرصه بروز و ظهور خدمت و کرامت انسانی می دانند

به گزارش خبرنگاران، متن زیر با عنوان زندگی گله ای؛ خطری پیش روی اجتماع ایرانی توسط حسین علی رمضانی مدرس دانشگاه و پژوهشگر علوم انسانی نوشته شده است:

26 اردیبهشت 1398

طرح مجدد احیای سازمان جوانان ، جزییات بودجه معاونت جوانان در لایحه بودجه 98

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان با اشاره به افزایش 40 درصدی بودجه سال 98 برای معاونت جوانان، از طرح مجدد لایحه اصلاح ساختار دولت برای تفکیک این معاونت از وزارت ورزش در کمیسیون مشترک مجلس اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1398

اولین عکس از باتری کیس جدید آیفون XS جدید منتشر شد

پریروز خبری در رابطه با باتری کیس جدید آیفون XS برای شما نوشتیم. این قاب جدید توسط watchOS 5.1.2 لو رفته بود و نشان می داد که اپل برای آیفون های جدید، یک باتری کیس جدید طراحی نموده است. با توجه به آیکنی که لو رفته بود، تعیین نبود که این باتری کیس برای کدام یک از...

15 اردیبهشت 1398

نظام مدیریت یکپارچه محیط زیست در شهرداری تهران باید تشکیل شود

به گزارش خبرنگاران، نشست ارائه سیاست ها و برنامه های این اداره کل در حوزه ارزیابی و توجیه پروژه های محیط زیست شهری با حضور آرش میلانی رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران و سید محمود میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران، صدرالدین علی پور مدیر کل...

12 اردیبهشت 1398
تعداد: (41)