اخبار سیاسی

سهم دولت از اپراتورهای ارتباطی افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی با اشاره به اینکه پیش از این سهم USO از مبلغ تسهیم درآمد دارندگان پروانه 3 درصد بود گفت: براساس مصوبه 3-310 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اکنون این مبلغ تا سقف 7 درصد...

6 اسفند 1399

اولین گفتگوی تلفنی بوریس جانسون و جو بایدن درباره ایران

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا برای اولین بار بعد از شروع ریاست جمهوری آقای بایدن تلفنی با هم صحبت و بر عمیق تر کردن روابط تاکید کردند. دو طرف همچنین درباره ضرورت هماهنگی در اولویت های سیاست خارجی دو کشور در زمینه ایران،...

5 اسفند 1399

روابط اتحادیه اروپا و ایران ربطی به کاخ سفید ندارد

خبرنگاران، گروه بین الملل - عبدالحمید بیاتی: رفتار و رویکرد سیاسی اروپایی ها نسبت به برنامه هسته ای ایران و برجام رویکردی متناقض و دوگانه است. تجربه خوانش رویکرد اروپا در قبال تحولات منطقه و دنیا نشان می دهد که بیش از این نمی توان از اروپایی ها انتظار...

4 اسفند 1399

جو بایدن سوگند خورد و چهل وششمین رئیس جمهور آمریکا شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از دیلی میل؛ در مراسمی که امروز ظهر (چهارشنبه) به وقت واشنگتن در بالکن غربی ساختمان کنگره برگزار شد، جو بایدن سوگند ریاست جمهوری آمریکا را مقابل رئیس دیوان عالی آمریکا جان رابرتس ادا کرد.

2 اسفند 1399

خبرنگاران مردم لرستان روغن خوراکی را به اندازه احتیاج خرید نمایند

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل بازرسی لرستان گفت: توزیع روغن مایع خوراکی در فروشگاه های زنجیره ای خرم آباد شروع شده است و از مردم انتظار می رود به اندازه احتیاج خود این کالا را خریداری نمایند.

1 اسفند 1399

واریز 170 میلیارد ریال سرانه دانش آموزی به حساب مدارس عشایری

تهران (پانا) - معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از واریز 170 میلیارد ریال سرانه دانش آموزی به حساب مدارس عشایری اطلاع داد.

29 بهمن 1399

واتساپ با اطلاعات ما چه می نماید؟

خبرنگاران/بوشهر این روزها این پرسش به وجود آمده که آیا دیتای ما مثل دیتای نوشتاری یا شماره کارت های اعتباری به فروش می رود یا خیر...

27 بهمن 1399

خبرنگاران میزان افزایش دستمزدها نسبت به تورم 2 درصد بیشتر بوده است

مشهد- خبرنگاران- معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی هفت سال گذشته برای کاهش فاصله معیشت با دستمزد، میزان افزایش دستمزدها نسبت به تورم 2درصد بیشتر شده است.

25 بهمن 1399

آیین نامه تأسیس مراکز ارائه خدمات مراقبت طولانی مدت ابلاغ شد

تهران (پانا) - معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابلاغ آیین نامه تأسیس مراکز ارائه خدمات مراقبتی طولانی مدت اطلاع داد.

24 بهمن 1399

پرداخت 185 میلیارد تسهیلات به اصناف آسیب دیده از کرونا در لرستان

خبرنگاران/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از پرداخت 185 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات به مشاغل و کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا در استان خبر داد.

22 بهمن 1399

فوتی های روزانه کرونایی در استان تهران به 30نفر کاهش یافته است

تهران (پانا)-استاندار تهران با اشاره به اینکه تدابیر پیشگیرانه واجرای مصوبات ستاد ملی کرونا موجب کاهش تعداد فوتی های روزانه کرونا در تهران شده است، گفت تعداد فوتی های کرونا در تهران به 30نفر کاهش پیدا کرده است.

16 بهمن 1399

فتح الله زاده: پرسپولیس را به آذری جهرمی بدهند اداره اش کند! ، هر موقع بخواهند، برمی گردم

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: اگر الان پرسپولیس را به دست آذری جهرمی بدهند که آنقدر پرسپولیسی است می تواند تیم را اداره کند و مسئله ای نیز پیش نمی آید.

14 بهمن 1399

فاینشنال تایمز: فشار امضاءکنندگان توافق هسته ای به بایدن برای بازگشت به برجام

خبرنگاران : یک روزنامه آمریکایی نوشت: امضا کنندگان توافق هسته ای خواهان بازگشت بایدن به برجام شدند.

11 بهمن 1399

کارگران سه ساله خانه دار می شوند!

به دنبال امضای تفاهم نامه سه جانبه میان وزارت کار، شرکت عمران شهرهای جدید و اتحادیه تعاونی های مسکن کارگران ایران، ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای کارگران در شهرهای جدید کلید خورد.

10 بهمن 1399

تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه

خبرنگاران : دولت ترامپ دور جدیدی از تحریمها را علیه روسیه به دستور کنگره در آینده بسیار نزدیک آماده می نماید

9 بهمن 1399

از تفاهمات اعلامی کویت در خلیج فارس استقبال می کنیم

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن استقبال از تفاهمات اعلامی کویت در خلیج فارس، عنوان نمود: امیدواریم این آشتی به ثبات و توسعه سیاسی و اقتصادی ملت های منطقه کمک کند.

6 بهمن 1399

شب یلدا را در یونسکو ثبت می کنیم

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه گفت: سال آینده شب یلدا را به عنوان میراث ناملموس منطقه در یونسکو به ثبت خواهیم رساند.

5 بهمن 1399

تیان آن من، بزرگ ترین میدان جهان

میدان دیدنی تیان آن من (Tiananmen) واقع در قلب پکن و میانه خیابان چانگ آن، جایی است که می توانید برج تیان آن من، یادمانی برای قهرمانان مردم، تالار بزرگ مردم، تالار یادبود رئیس مائوتسه تونگ (Mao Zedong) و مراسم بالا بردن پرچم ملی را تماشا کنید. روزانه هزاران نفر...

2 بهمن 1399

فرانسه زیاده خواهی ها درباره برجام و ایران را تکرار کرد

به گزارش خبرنگاران، وزیر امور خارجه فرانسه بار دیگر زیاده خواهی ها در ارتباط با برجام، ایران و نحوه تعامل اروپا با تهران را تکرار کرد.

1 بهمن 1399

پیشقدم شدن باستان شناس پیشکسوت برای حفاظت از چگاسفلی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، پیشقدم شدن باستان شناس پیشکسوت برای حفاظت از چگاسفلی اعلام شد.

27 دی 1399
تعداد: (336)