اخبار اقتصادی

میدان نقش دنیا اصفهان

آشنایی با میدان نقش دنیا اصفهاندرست در مرکز شهر اصفهان، میدانی به چشم می خورد که معماری بی نظیر آن، نفس ها را در سینه حبس می نماید. کمتر کسی است که با میدان نقش دنیا آشنایی نداشته باشد. این میدان شهرتی دنیای دارد و حتی گردشگران خارجی هم در بدو ورود به اصفهان...

30 مهر 1399

مطالبات 26 ماهه کارگران کنتورسازی قزوین تسویه شد

یکی از کارگران کنتورسازی ایران قزوین گفت: مطالبات و سنوات 26 ماهه کارگران کنتورسازی قزوین تسویه حساب شد.

27 مهر 1399

برگزاری نمایشگاه سراسری تخصصی تجارت و نمایشگاه تولیدات خوداشتغالی در تبریز

پنجمین نمایشگاه سراسری تخصصی تجارت 1 در سالن شهریار و پنجمین نمایشگاه تولیدات خوداشتغالی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی (کمیته امداد امام خمینی ره استان) در تبریزبرگزار می گردد.

22 مهر 1399

کنایه اولیانوف به پمپئو بر سر تحریم ایران

ایسنا نوشت: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در طعنه به اظهارات اخیر پمپئو در توییتی نوشت: تحریم های تسلیحاتی برای 10 یا 14 سال شرایط خاورمیانه را تغییر نداده است اما اگر الان این تحریم ها طولانی تر کنیم، همه چیز مطابق با تصورات آمریکا به طرز معجزه...

21 مهر 1399

هیجان قیمت در بازار اجاره فروکش کرد

بررسی میدانی بازار اجاره در هفته نخست شهریور نشان می دهد ، مالکان نرخ های متعادل تری نسبت به 2 ماه ابتدایی تابستان پیشنهاد می دهند .

20 مهر 1399

رشد 55 درصدی پروژه های هفته دولت گیلان

خبرنگاران/گیلان همزمان با شروع هفته دولت استاندار گیلان با همراهی مدیران کل و همچنین فرماندار رشت با حضور در گلزار شهدا، با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد.

19 مهر 1399

قاسمی نژاد: نکونام می تواند در اروپا مربیگری کند، ثابت کردیم همه چیز پول و ستاره نیست

محمد قاسمی نژاد هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تاکید نمود که جواد نکونام می تواند در اروپا مربیگری کند.

17 مهر 1399

خبرنگاران نبی: نقشه راه شکایت به رای غیرمنصفانه درباره قرارداد ویلموتس تدوین شده است

تهران- خبرنگاران- دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: نقشه راه و برنامه زمانبندی مربوط به شکایت به رای غیرمنصفانه و پیگیری ویژه آن در دادگاه عالی ورزش تدوین شده و فدراسیون هم پا با سایر نهادهای ذیربط با همه توان در این جهت پیش خواهد رفت.

16 مهر 1399

تحویل خودرو سیتروئن کلاسیک بعد از 9 سال به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

رئیس اداره اموال فرهنگی تاریخی اداره کل موزه ها گفت: با پیگیری های معاونت میراث فرهنگی و اداره کل موزه ها و اموال منقول تاریخی و با همکاری کانون اتومبیل رانی و جهان گردی، خودرو سیتروئن کلاسیک که توسط یک زوج ایرانی از کشور سوئیس برای نمایش به ایران آورده...

14 مهر 1399

لزوم مقابله با انحصار کسب و کارها در فضای مجازی

معاون مرکز ملی فضای مجازی با تاکید بر لزوم مقابله با انحصار کسب و کارها در فضای مجازی گفت: انحصارهایی در فضای مجازی درحال شکل گیری است که باعث از بین رفتن نظم بازار و ضرر کاربران می گردد.

14 مهر 1399

تحویل گرمابه تاریخی تنکابنی به سرمایه گذار بخش خصوصی

بنای تاریخی گرمابه تنکابنی با حضور نمایندگان صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی کشور و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین برای حفاظت و بهره برداری با کاربری گردشگری به سرمایه گذار بخش خصوصی تحویل داده شد.

12 مهر 1399

ترابیان: برزیل خواستار بازی محبت آمیز با ایران و منتظر پاسخ ما است، هنوز در انتظار پاسخ اعاده دادرسی هستم

رئیس پیشین کمیته فوتسال می گوید برزیل خواستار برگزاری بازی محبت آمیز با تیم ملی فوتسال ایران و در انتظار پاسخ فدراسیون فوتبال است.

12 مهر 1399

10 میلیون یمنی در یک قدمی گرسنگی

نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل در یمن اعلام نمود، 10 میلیون یمنی تنها یک گام با گرسنگی فاصله دارند.

9 مهر 1399

ناامیدی سازندگان از اعطای کارت اعتباری مصالح؛ کاهش تورم بخش مسکن با خط اعتباری خرید مصالح ساختمانی

دبیر انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران گفت: تا به امروز وعده های مختلفی برای اجرای طرح کارت اعتباری مصالح ساختمانی داده شده اما امیدی به اجرای آن نیست.

4 مهر 1399

مربی صنعت نفت آبادان: آب معدنی نداریم، وزارت نفت یک دستمال کاغذی هم به ما نمی دهد، شایعه کم کاری بازیکنان مسخره است

ز طرفی شرایط اقتصادی باشگاه داغان است و تیم ما کاملا تحت فشار قرار گرفته است. دلیل از حال رفتن سراج هم تحت فشار بودن است. بهنام پس از خاتمه بازی سمت داور رفت و به عملکرد وی معترض شد اما به رختکن نرسیده بود که روی زمین افتاد و حالش بد شد. تیم ما خیلی تحت فشار...

2 مهر 1399

تجربه زنان باردار از خشونت خانگی

نتایج یک مطالعه نشان داد که از نظر زنان باردار، بیکاری و مسائل مالی، سابقه خشونت و اعتیاد همسران، مهم ترین دلایل بروز خشونت خانگی هستند.

1 مهر 1399

ضرورت جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران گردشگری با همکاری بانک ها

ایسنا/ براساس خبرهای واصله، ضرورت جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران گردشگری با همکاری بانک ها بچشم می خورد.

30 شهریور 1399

متقاضیان وام ودیعه مسکن 30 میلیونی بخوانند

وزیر راه از پرداخت وام ودیعه مسکن به 3 هزار مستأجر اطلاع داد و گفت: وام ودیعه زیر 30 میلیون تومان بدون ضامن و بالای 30 میلیون با یک ضامن، پرداخت می گردد.

26 شهریور 1399

افت 15 هزار واحدی بورس در روز عرضه اولیه آبادا

به گزارش خبرنگاران، در سرانجام معاملات روز چهارشنبه بازار سهام، شاخص کل با افتی 15 هزار واحدی (0.78 درصدی) به سطح یک میلیون و 901 هزار واحدی عقب گرد کرد. این در حالی بود که شاخص کل هم وزن افت بیشتری را پشت سر گذاشت و 0.88 درصد کاهش یافت.

24 شهریور 1399

کافه بازار و دیجی کالا آماده ترین استارت آپ ها برای ورود به بورس هستند

پنج شنبه یک هفته پیش بود که در جلسه مدیران چند شرکت استارت آپی با وزیر اقتصاد و دارایی، فرهاد دژپسند بیان نمود که سهام اولین شرکت عظیم اینترنتی هفته اول مرداد امسال و پنجمین شرکت در هفته آخر شهریور در بازار سرمایه عرضه می­ شوند. حالا امیر هامونی، مدیرعامل...

23 شهریور 1399
تعداد: (327)