اخبار اقتصادی

خبرنگاران پنتاگون برنامه خروج سربازان آمریکایی از آلمان را به ترامپ داد

تهران- خبرنگاران- مقام های ارشد پنتاگون در نشستی با ترامپ برنامه خروج 9 هزار و 500 نظامی آمریکایی از آلمان را به وی ارایه دادند.

23 مرداد 1399

ظریف: همکاریهای اقتصادی ایران با سوریه افزایش می یابد

وزیر خارجه کشورمان در بدو ورود به مسکو با اشاره به تحریمهای آمریکا علیه دمشق از تلاشها برای افزایش همکاریهای اقتصادی با سوریه خبر داد.

23 مرداد 1399

در تدارک جهانی بهتر برای دوران پساکرونا

کرونا در هفت ماه اخیر دنیا را در نوردیده و تا جایی که توانسته، کشورها را ویران نموده است. با وجود این وحدت رویه ای که باید در عملکرد دولت ها و نظام های پزشکی در این خصوص مشاهده می شد، هنوز به وجود نیامده است. در سال 1952 ادلای استیونسون سیاستمدار امریکایی...

22 مرداد 1399

آژانس باید به مسئولیت های خود عمل کند، اقدامات آمریکا ناقض ماهوی قطعنامه 2231 شورای امنیت است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل و سایر سازمان های بین المللی در وین گفت: اقدامات ایالات متحده نه تنها نقض ماهوی قطعنامه 2231 شورای امنیت می باشد، بلکه آشکارا نقض تعهدات این کشور تحت اسناد مرتبط آژانس نیز می باشد.

20 مرداد 1399

خبرنگاران رئیس جمهوری افغانستان:تهدید تروریسم با صلح طالبان خاتمه نمی یابد

نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری افغانستان از تصمیم خود برای آزادی 2 هزار زندانی دیگر طالبان اطلاع داد و گفت تهدید تروریسم همچون القاعده، داعش و سایر گروه ها، با صلح با طالبان خاتمه نمی یابد.

19 مرداد 1399

تلویزیون های QLED برای گیمرها بهینه سازی شد

بدون شک یکی از مهم ترین ادوات گیمینگ نمایشگر آن است. چشم انسان بالاترین میزان اطلاعات ورودی را در اختیار مغز قرار می دهد و با احتساب این گزاره، باید اذعان کرد نقش نمایشگر گیمینگ در ایجاد یک تجربه مناسب از گیمینگ انکارناپذیر است. آنطور که پیداست ال جی...

18 مرداد 1399

خبرنگاران سراهای محله مرکز حضور اجتماعی و مشارکت های مردمی

کرج - خبرنگاران - معاون فرهنگی شهردار کرج گفت که فعالیت نهادهای مردمی در سرای محلات، تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی شهروندان خواهد داشت.

16 مرداد 1399

نظام رتبه بندی کیواس، ویرایش 2020، نتیجه رتبه بندی دانشگاه های آمریکا را اظهار داشت

مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، گفت: کیواس در رتبه بندی دانشگاه های آمریکا تاثیر اجتماعی، علمی و مالی موسسات آموزش عالی این کشور را اندازه گیری نموده است.

15 مرداد 1399

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل زندان ها و جهاد دانشگاهی استان بوشهر

خبرنگاران/بوشهر نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی و جهاد دانشگاهی استان بوشهر برگزار گردید.

13 مرداد 1399

روسیه مخالفان برجام را جاهل خواند

فارس نوشت: میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین با انتقاد از مواضع آمریکا علیه توافق هسته ای ایران، آمریکایی های مخالف توافق هسته ای مقابل استدلال، توهین می نمایند.

22 تیر 1399

خبرنگاران گردشگری سلامت در اصفهان، اسیر طمع دلالان با زیرساخت های نامناسب

اصفهان- خبرنگاران- صنعت گردشگری سلامت در اصفهان در جهت توسعه در حالی به جایگاه واقعی و مطلوب خود در سطح ملی نرسیده که همواره درگیر دلالان این بخش و نبود زیرساخت های مناسب است.

21 تیر 1399

حمایت دولت از تولیدکنندگان مودم و فروش اقساطی به کاربران اینترنت

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، امیر ناظمی با اشاره به رونمایی از 5 پروژه سازمان فناوری اطلاعات ایران، همزمان با روز جهانی ارتباطات (27 اردیبهشت) گفت: صدور پروانه بهره برداری موقت 6 مرکز داده، ارتقای فضای ابری کشور با اجرای پروژه ایران ابر...

20 تیر 1399

جاذبه های گردشگری ایتالیا پس از 3 ماه بازگشایی می گردد

برج کج پیزا، تماشاخانه کولوسئوم، موزه های واتیکان، گالری هنری فلورنیس اُفیتزی و کلیسا جامع شهر میلان از جمله مکان های فرهنگی و گردشگری شاخصی هستند که پس از چند ماه تعطیلی به دسبب اعمال تدابیر قرنطینه ای در کشور ایتالیا، بازگشایی و بار دیگر میزبان گردشگران...

19 تیر 1399

خبرنگاران دزد حرفه ای منازل مهاباد در غرب کشور دستگیر شد

مهاباد- خبرنگاران- فرمانده انتظامی مهاباد گفت: یک دزد حرفه ای منازل این شهرستان با 13 فقره سرقت در یکی از استان های غربی کشور شناسایی و دستگیر شد.

18 تیر 1399

الکاظمی در دیدار با سفیر آمریکا: عراق هرگز مکانی برای تهدید کشورهای همسایه نخواهد بود

نخست وزیر عراق در دیدار با سفیر آمریکا تاکید کرد که این کشور هرگز نقطه شروع تهدید برای کشورهای همسایه یا دوست نخواهد بود.

16 تیر 1399

خبرنگاران ظریف: انسانیت، تروریسم مالی آمریکا را شکست می دهد

تهران - خبرنگاران - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در توییتی به مناسبت تکریم خیرین و کوشش آنها در یاری به فرایند مقابله با کرونا نوشت: انسانیت تروریسم مالی آمریکا را شکست می دهد.

16 تیر 1399

نظام بین الملل پساکرونا چگونه خواهد بود؟، مقاله ای از دهقانی فیروزآبادی استاد دانشگاه علامه طباطبایی

تأثیر دیگر کرونا در سطح بین المللی، تغییر الگوهای دوستی و دشمنی در روابط بین الملل است. به گونه ای که الگوهای تعامل بین بازیگران بین المللی دچار دگرش و دگرگونی خواهد شد.

12 تیر 1399

عراق ، سومین هیئت کُردها در راه بغداد؛ اقلیم نیازمند توافق با دولت مرکزی

با گذشت تنها دو روز از سفر معاون نخست وزیر اقلیم کردستان به بغداد و عدم حصول توافق با مسئولین دولت مرکزی در مورد موضوعات نفت و بودجه، قرار است امروز یکشنبه هیئتی دیگر از این منطقه راهی پایتخت عراق گردد.

10 تیر 1399

خبرنگاران جستجوی زنانه برای یک لقمه نان در کوه های زباله

اهواز - خبرنگاران- یازدهم اردیبهشت ماه در تقویم به عنوان روز جهانی کارگر ثبت شده است روزی که یادآوری آن محیط های پر سر و صدای کارگری با مردان ابزار به دست را در ذهن تداعی می نماید اما در این میان زنان کارگری هستند که در جستجوی یک لقمه نان هر روز کوه هایی...

9 تیر 1399

کوشش آمریکا برای تمدید محدودیت خرید تسلیحات توسط ایران در شورای امنیت

دولت ترامپ درصدد است محدودیت های اعمال شده از سوی شورای امنیت برای صادرات تسلیحات به ایران را تمدید کند.

7 تیر 1399
تعداد: (288)