تست : شخصیت شناسی از روی انگشتان دست !

به گزارش مجله آی سیب، به گزارش طلا، این آزمون شخصیت همه ویژگی های ذاتی شما را را آشکار میکند.

تست : شخصیت شناسی از روی انگشتان دست !

این تست شخصیت شناسی همه ویژگی های ذاتی شما را را آشکار میکند. این تست شخصیت شناسی ویژگی های ذاتی را مقابل ویژگی های تربیتی بیان می نماید. طبق مطالعات شما می توانید با این تست شخصیت شناسی ویژگی های شخصیتی افراد را با مقایسه طول انگشتان دست، بشناسید. این تست شخصیت شناسی روش مناسب هنگامی است که با دیگران دیدار می کنید، به این طریق از ویژگی های شخصیت آنها مطلع می شوید. در ادامه تست شخصیت شناسی از روی انگشتان دست را می بینیم.

پس نگاهی به دستان خود (یا دست دوستان خود) بیاندازید و ببینید چه چیزی به طور طبیعی درباره شما درست است.

چناچه شکل دستان شما شبیه عکس A است این بدان معناست که شما بسیار مجذوب کننده هستید و بسیار قاطع و در شرایط خطر دارای روحیه ای تهاجمی می باشید. ظاهرا افرادی که انگشت انگشتری آنها بلندتر است ، شرایط اقتصادی بهتری دارند. بعلاوه بهتر است این افراد توانایی های ورزشی خود را افزایش دهند. همه این صفات به احتمال زیاد به علت افزایش قبل از تولد از تستوسترون است.شخصیت شناسی از روی انگشتان

در صورتی که دستان شما مشابه عکس B است شما بسیار مطمئن هستید. در این گونه افراد خطر ابتلا به سرطان کم است و استخوان های بهتری دارند و کمتر دچار آرتروز زانو می شوند به ویژه خانم ها .

مطالعات نشان می دهد که افراد با انگشت انگشتری کوتاهتر بیشتر از تنهایی لذت می برند اما قدردان اطرافیان خود هم هستند.

افرادی که دستانی مشابه عکس C دارند. این افراد هیچ گونه درگیری و تعارض ندارند . صلح جو ، به خوبی سازماندهی شده و وفادارند. این گونه اشخاص بسیار حساس و مراقب در روابطشان هستند.

منبع: رکنا
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2016

به "تست : شخصیت شناسی از روی انگشتان دست !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست : شخصیت شناسی از روی انگشتان دست !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید