ذوالفقارنسب: پرسپولیس احتیاج به بازنگری عمیق دارد

به گزارش مجله آی سیب، بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت که دیدار برابر پاختاکور ازبکستان، باید به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس، شوک وارد نموده باشد.

ذوالفقارنسب: پرسپولیس احتیاج به بازنگری عمیق دارد

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله آی سیب، درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل پاختاکور ازبکستان گفت: پرسپولیس خوب بازی نکرد و نتوانست انتظارات را برآورده کند. پاختاکور خیلی باانگیزه تر، بابرنامه تر و هدفمندتر بازی کرد. بازیکنان پرسپولیس هنوز کارهای اضافه انجام می دهند و در حرکات روبه جلوی خود تأخیر دارند. آنها خیلی سخت به دروازه حریف نزدیک می شوند.

پرسپولیس امتیازات مهمی از دست داد و در هفته های آینده حسرت این موضوع را می خورد. وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: پرسپولیس در لیگ برتر هم خوب بازی نمی کند و این عملکرد مختص دیدار مقابل پاختاکور نبود. فکر می کنم پرسپولیس هنوز به زمان احتیاج دارد. سرعت بازی و هماهنگی میان بازیکنان تیم با فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا خیلی فاصله دارد. بازیکنان تیم چالاکی، هماهنگی و شناخت لحظه ای را از هم ندارند و بازی آنها به کُندی پیش می رود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان این تیم در صحنه ها بسیار دیر تصمیم می گیرند، گفت: سروش رفیعی بازیکن خیلی خوبی بود، اما با شرایط همیشگی خود فاصله دارد. شاید زیاد بودن استراحت غیرفوتبالی او عامل این موضوع بوده است. مکمل بازی علیپور در خط حمله معین نیست و اگر هم کسی در این نقش تعریف شده باشد، در مسابقه تأثیرگذار نیست.

ذوالفقارنسب با اشاره به ضعف سرخپوشان در خط دفاع به مجله آی سیب گفت: کارهای اضافی بازیکنان در خط دفاع زیاد است و پاس های رو به عقب غیرمتعارف زیادی می بینیم. شاید این را مالکیت توپ بدانند، اما این تأخیر یک پوئن منفی به شمار می رود. این اتفاق باعث می گردد که تیم حریف میانه میدان را کنترل کند. پرسپولیس احتیاج به یک بازنگری عمیق از سوی کادر فنی خود دارد و مربیان و بازیکنان این تیم، باید این مسابقه را به دفعات تماشا نمایند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می تواند در ادامه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا پیروز باشد یا خیر، گفت: این اتفاق امکان پذیر است، اما این مسابقه باید شوک لازم را به بازیکنان و کادر فنی تیم وارد نموده باشد. پرسپولیس ظرفیت های نهفته ای دارد که می تواند بالفعل باشد. پرسپولیس یا پاختاکور را دست کم گرفته بود، یا اینکه آمادگی مناسبی برای این مسابقه نداشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 168

به "ذوالفقارنسب: پرسپولیس احتیاج به بازنگری عمیق دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالفقارنسب: پرسپولیس احتیاج به بازنگری عمیق دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید