عرضه بسته الحاقی Shadowlands دنیای وارکرفت به عقب افتاد

به گزارش مجله آی سیب، به تازگی شرکت بلیزارد اعلام کرده که عرضه بسته الحاقی Shadowlands برای بازی World of Warcraft با تأخیر روبرو شده است. به همین دلیل، طرفداران باید کمی بیشتر منتظر آن بمانند.

عرضه بسته الحاقی Shadowlands دنیای وارکرفت به عقب افتاد

بلیزارد به تازگی بیانیه ای جدید در سایت بازی World of Warcraft منتشر کرده که در آن اعلام شده بسته الحاقی بزرگ Shadowlands که قرار بود در تاریخ 6 آبان 1399 (27 اکتبر) منتشر شود، اکنون در زمان دیگری در اواخر سال میلادی عرضه خواهد شد.

در بیانیه کامل آن ها آمده که این بازی با تأخیر روبرو شده است و سازندگان تمایل داشتند تا این خبر را زودتر به بازیکنان برسانند. البته بلیزارد اعلام کرده که هنوز آن ها نتوانسته اند زمان جدید انتشار بازی را تعیین کنند. به گفته شرکت سازنده بازی، این تصمیم برای آن ها بسیار سخت بوده و مشتاق بوده اند که بازی را سریع تر برای طرفداران منتشر کنند اما به این نتیجه رسیده اند که این تصمیم برای بازی و طرفداران آن تصمیم صحیح تری بوده است.

طبق این بیانیه، تیم سازندگان در این چند ماه اخیر تست های زیادی را انجام داده اند و توانسته اند پیشرفت های بسیار خوبی را در فرایند توسعه و صیقل دادن به هسته و گیم پلی Shadowlands سپری کنند و همچنین بخش های زیادی از بازی هم اکنون وضع بسیار خوب و تقریبا تکمیل شده ای دارند. با این حال سازندگان اذعان داشته اند که باید به بازخوردهای مختلف گوش فرا دهند و برای صیقل دادن بیشتر به بازی و تعادل گیم پلی آن وقت بیشتری را سپری کنند. آن ها می گویند که Shadowlands یکی از پیچیده ترین گسترش دهنده هایی است که آن ها تا به امروز روی آن کار کرده اند. هرچند که آن ها انگار به موفقیت خوبی در فرآیند توسعه بازی دست پیدا کرده اند اما اکنون تیم آن ها باید از درون خانه روی بازی کار کند، این چالش بیشتری برای آن ها ایجاد کرده تا آن را به خاتمه برسانند.

در این بیانیه جدید نوشته شده که بلیزارد به کیفیت آثارش تعهد دارد. آن ها باور دارند که Shadowlands یک اثر فوق العاده خواهد بود با این حال اعلام کرده اند که به این زمان احتیاج دارند تا از پتانسیل کامل ساخته خود استفاده کنند و از نتیجه نهایی آن مطمئن شوند. در خاتمه، بلیزارد از صبر طرفداران و حمایت هایشان قدردانی کرد.

در کنار این خبرها، بلیزارد البته یک خبر امیدوارکننده هم منتشر کرده است. طبق گفته بلیزارد، قرار است پری پچ گسترش دهنده Shadowlands در تاریخ 22 مهر 1399 (13 اکتبر) منتشر شود. گسترش دهنده Shadowlands قرار است هشتمین بسته الحاقی بزرگ بازی World of Warcraft باشد؛ گسترش دهنده ای که بلیزارد از آن به عنوان پیچیده ترین بسته الحاقی این بازی یاد می کند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1250

به "عرضه بسته الحاقی Shadowlands دنیای وارکرفت به عقب افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه بسته الحاقی Shadowlands دنیای وارکرفت به عقب افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید