محمدی راد: شایسته صدرنشینی در لیگ والیبال هستیم، داور دوم، روان ما را به هم ریخت

به گزارش مجله آی سیب، سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: مدالی بابت قهرمانی نیم فصل به تیمی اهدا نخواهد شد و این آغاز کار ماست.

محمدی راد: شایسته صدرنشینی در لیگ والیبال هستیم، داور دوم، روان ما را به هم ریخت

رحمان محمدی راد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله آی سیب در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل کاله در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال گفت: بازی پرحاشیه ای بود. من هیچوقت در مورد داور بازی صحبت نکرده ام ولی داور دوم در بازی با کاله واقعاً باعث به هم ریختن روان ما شد. او به اعتقاد من سوت های نادرستی زد.

محمدی راد ادامه داد: تماشاگران نیز در مورد احسن شیرکوند (لیبرو شهرداری ورامین) الفاظ نادرستی به کار بردند که سبب شد این بازیکن، کنترل خود را از دست بدهد. او بعد از سوت خاتمه ست سوم از کوره در رفت و خیلی بد عصبانی شد. همین موضوع، سرشروع همه حاشیه های بازی بود و ما نیز نتوانستیم شیرکوند را کنترل کنیم. نحوه برخورد داور هم طوری بود که خود من هم شاکی و معترض شدم.

او گفت: من نمی خواستم بازی را از دست بدهم ولی کنترلم را از دست دادم و بعد از بازی از این موضوع ناراحت و شدم. شرایط سختی بود و من خیلی عصبانی شدم. پس از اینکه شیرکوند از زمین اخراج شد، حریف 2 ست را برنده شد ولی در نهایت بازیکنان با تجربه ما در ست پنجم، بهتر عمل کردند و با اختلاف خوبی برنده شدیم.

مربی پیشین تیم ملی در مورد بازداشت احسن پیرکوند بعد از بازی شرح داد: شخصی با همراهی چند نفر دیگر از یگان انتظامی سالن، از فحاشی شیرکوند به تماشاگران آملی شکایت کرد. من نمی دانم این مدعی العموم از کجا پیدا شد ولی به نظر می رسید که برای اولین بار است به سالن می آید. او سپس توسط مسئولان آملی توجیه شد و قضیه به خاتمه رسید. متاسفانه برخی تماشاگران وقتی در صندلی خود هستند، شجاع می شوند ولی وقتی با ما خارج از سالن روبرو می شوند، جرأت نگاه کردن به چشمان ما را ندارند.

محمدی راد در مورد قهرمانی تیمش در نیم فصل گفت: ما شایسته صدرنشینی در جدول هستیم. تمرینات ما زمانی شروع شد که خیلی از تیم ها هنوز بسته نشده بودند و به همین خاطر در هفته های شروع لیگ، کاملاً هماهنگ بودیم. شکست های ما نیز خارج از خانه رقم خورد. ما کار بزرکی انجام دادیم و به اهداف خود رسیدیم. مدیریت باشگاه هم ضمن سازماندهی خوب به تعهدات خوب عمل کرد. مدالی بابت قهرمانی نیم فصل به تیمی اهدا نخواهد شد و این شروع کار ماست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 118

به "محمدی راد: شایسته صدرنشینی در لیگ والیبال هستیم، داور دوم، روان ما را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی راد: شایسته صدرنشینی در لیگ والیبال هستیم، داور دوم، روان ما را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید