کریمی در پیکان می ماند، جریمه سنگین برای پاسور تیم ملی والیبال

به گزارش مجله آی سیب، طبق رای کمیته استیناف فدراسیون والیبال، قرارداد جواد کریمی با باشگاه شهرداری ارومیه فاقد اعتبار و وجاهت قانونی تشخیص داده شد و او بازیکن پیکان محسوب می گردد.

کریمی در پیکان می ماند، جریمه سنگین برای پاسور تیم ملی والیبال

به گزارش مجله آی سیب و به نقل از سایت روابط عمومی فدراسیون والیبال، طبق رأی کمیته استیناف، قرارداد جواد کریمی با باشگاه شهرداری ارومیه به دلیل عدم انقضاء یک سال قرارداد اولیه با باشگاه پیکان، فاقد اعتبار و وجاهت قانونی تشخیص داده شد و او بازیکن تیم والیبال پیکان محسوب می گردد.

از آن جا که بازیکن یاد شده بدون رعایت مفاد قرارداد و برخلاف آیین نامه نسبت به انعقاد قرارداد با باشگاه شهرداری ارومیه اقدام کرده و عمل نامبرده نیز تخلف محسوب می گردد، رای کمیته انضباطی در این بخش تایید ولی صرفاً با توجه به مقتضیات و درخواست مورخ 26 مرداد 1398 نامبرده دال بر اظهار ندامت و پشیمانی، از باب کیفیات مخففه از 6 جلسه محرومیت حضور در لیگ (3 جلسه آن تعلیق می گردد که تعلیق به مدت 12 ماه واجد اعتبار است) و بازیکن باید نسبت به پرداخت مبلغ دویست میلیون ریال به عنوان جریمه نقدی، بعد از ابلاغ رای و قبل از آغاز لیگ اقدام نماید. این رای قطعی و لازم الاجرا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 458

به "کریمی در پیکان می ماند، جریمه سنگین برای پاسور تیم ملی والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی در پیکان می ماند، جریمه سنگین برای پاسور تیم ملی والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید