گاردین ، مالیک و کارگردانی سیاره آخر

به گزارش مجله آی سیب، مارک رایلنس، بازیگر برنده اسکار در روایت ترنس مالیک از زندگی حضرت مسیح نقش چهار شیطان را بازی می نماید.

گاردین ، مالیک و کارگردانی سیاره آخر

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، مالیک 75 ساله که سه نامزدی اسکار و یک نخل طلایی جشنواره کن در کارنامه دارد، در تازه ترین تجربه سینمایی خود روی جایگاه کارگردانی سیاره آخر می نشیند؛ فیلمی که زندگی حضرت عیسی مسیح را در قالب چند مثل به تصویر می کشد. بازیگر اصلی پروژه گیزا روریگ است که در فیلم برنده اسکار پسر شائول هم یکی از نقش های مهم را ایفا نموده بود.

نکته دیگر در سیاره آخر نقشی است که مالیک برای رایلنس کنار گذاشته است. بازیگر 59 ساله انگلیسی که با پل جاسوس ها ساخته استیون اسپیلبرگ برنده اسکار شده، با حضور در جشنواره دوویل فرانسه بیان نمود قرار است در این فیلم بازیگر هر چهار نسخه شیطان باشد. ماتیاس اسخونارتس، بازیگر 41 ساله بلژیکی پس از همکاری با مالیک در زندگی پنهان، در فیلم تازه این کارگردان تحسین شده یعنی سیاره آخر به نقش پطرس مقدس ظاهر خواهد شد.

رایلنس با اشاره به اینکه کارش در سیاره آخر از حدود یک ماه دیگر شروع می گردد، درباره نقش خود در این پروژه گفت: ترنس چهار نسخه از شخصیت ابلیس نوشته و من فکر می کردم قرار است یکی از آنها باشم اما شنیدم هر چهار ابلیس را من بازی می کنم. از کار کردن با مالیک خوشحالم. هر چند گفته اند او مدام با بازیگرانش حرف می زند و من چون از تئاتر آمده ام، عادت ندارم کسی تمام وقت هدایت ام کند.

مالیک به ساختن فیلم های عجیب شهره است و سیاره آخر را هم نمی توان از این امر جدا دانست. روریگ که در پسر شائول نقش یکی از زندانی های آشوویتس را بازی نموده و به شهرت رسیده، تا همین اواخر معلم کتاب مقدس و در یکی از مدارس مذهبی نیویورک مرده شوی بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 351

به "گاردین ، مالیک و کارگردانی سیاره آخر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاردین ، مالیک و کارگردانی سیاره آخر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید