آمریکا به حمایت از مجرمین و دخالت در چین خاتمه دهد

به گزارش مجله آی سیب، به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو بین المللی چین، آمریکا به تازگی با تصویب قانونی آشکارا در امورداخلی چین دخالت و از خشونت طلبان حمایت نموده است.

آمریکا به حمایت از مجرمین و دخالت در چین خاتمه دهد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

براساس یادداشت منتشر شده از سوی رادیو و تلویزیون مرکزی چین، کنگره آمریکا چندی پیش به اصطلاح طرح قانونی حقوق بشر و دموکراسی هنگ کنگ 2019 را به تصویب رساند و به این ترتیب گستاخانه در امور داخلی چین دخالت و آشکارا از مجرمین خشونت طلب حمایت نموده است، چین قاطعانه با این اقدام مخالف است و آن را به شدت محکوم می نماید. در حال حاضر مسایل پیش روی هنگ کنگ به هیچ وجه مساله حقوق بشر و دموکراسی نیست، بلکه باید هرچه زودتر جلوی خشونت ها و آشفتگی ها را گرفت و نظم را بازگرداند و از قانونمداری دفاع کرد.

در یادداشت رادیو و تلویزیون مرکزی چین نوشته شده است: خشونت، دشمن مشترک و جلوگیری از خشونت و آشفتگی شناخت مشترک جامعه جهانی است. جنایتکاران خشونت طلب هنگ کنگ ظرف بیش از 5 ماه گذشته با تحریک نیروهای خصمانه خارجی روز به روز با شیوه های افراطی به جنایاتی وحشتناک دست می زنند! اما بعضی از آمریکایی ها حقیقت جنایتکارانه و دیوانه وار آشوبگران را نادیده گرفته و با تصویب طرح قانونی برای آنان حقوق بشر و دموکراسی طلب می نمایند، این اقدام به هیچ وجه جنبه انسانی ندارد.

در این مقاله تاکید شد: بسیاری از شواهد ثابت نموده است که بحران هنگ کنگ ناشی از تجدید نظر طرح مجرمین فراری، در حقیقت نسخه ای از انقلاب رنگین هنگ کنگ است که نیروهای بیگانه و مخالفان چین و آشوبگران هنگ کنگ آن را طراحی نموده اند. تصویب طرح قانونی آمریکا مربوط به هنگ کنگ حلقه ای مهم از این برنامه است. ما به بعضی آمریکایی ها توصیه می کنیم، بی درنگ به حمایت از خشونت های افراطی خاتمه و فورا به دخالت در امور چین با سوء استفاده از مساله هنگ کنگ خاتمه دهند. اگر طرف آمریکا بر اشتباه خود اصرار ورزد، طرف چین حتما اقدامات موثر و جدی برای مقابله با آن در پیش خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 522

به "آمریکا به حمایت از مجرمین و دخالت در چین خاتمه دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا به حمایت از مجرمین و دخالت در چین خاتمه دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید