احداث 14 هزار مسکن ملی در پردیس

به گزارش مجله آی سیب، تهران (پانا) - 14 هزار واحد اقدام ملی برای شهر جدید پردیس تعریف شده که 11 هزار واحد توسط تعاونی های مسکن احداث می گردد و 3000 واحد در قالب ثبت نام ساخته خواهد شد.

احداث 14 هزار مسکن ملی در پردیس

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش ایسنا، طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پردیس به قوت خود باقی است. چند روز پیش محسنی بندپی - استاندار تهران - گفته بود که به علت گسل های شرق استان اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر پردیس منتفی است و این طرح با الحاق 440 هکتار به اراضی شهر پرند در این شهر عملیاتی خواهد شد.

در پی این خبر، مهدی راهنمایی - مدیرعامل شرکت عمران پردیس - گفت که مردم به هیچ عنوان نگران نباشند و ساخت واحدهای طرح اقدام ملی مسکن شروع شده است.

راهنمایی، امروز به ایسنا گفت که در پردیس 11 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن به وسیله واگذاری زمین با تعهد ساخت به تعاونی های مسکن که اعضای آن واجد شرایط طرح اقدام ملی هستند احداث خواهد شد و 3000 واحد نیز در بخش ثبت نامی ساخته می گردد. ظرفیت 14 هزار واحدی افزایش نخواهد یافت.

راهنمایی، 16 شهریورماه امسال نیز درباره قیمت هر متر مربع طرح اقدام ملی مسکن در پردیس گفته بود که با توجه به هزینه های کنونی قیمت واحدها متری 3 میلیون تومان است.

از طرف دیگر حدود 82 هزار واحد مسکن مهر در پردیس جانمایی شده که تا به امروز 45 هزار واحد افتتاح شده، 21 هزار واحد تا خاتمه آبان ماه تحویل خواهد شد، از 16 هزار واحد باقی مانده 10 هزار واحد تا خاتمه امسال و 6000 واحد که دارای معارض حقوقی بوده و البته مشکلشان حل شده در سال آینده افتتاح می گردد. بدین ترتیب تا خاتمه امسال 95 درصد واحدهای مسکن مهر پردیس تحویل می گردد.

عملیات شروع پروژه مترو تهران - پردیس هم پس از انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم الانبیا (ص) قرار است امسال محقق گردد. زمان اجرای پروژه 5 سال تخمین زده می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1181

به "احداث 14 هزار مسکن ملی در پردیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث 14 هزار مسکن ملی در پردیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید