تمام ورزشکاران دانشجوی ایران تحت نظر هستند، مصدومیت یک فوتبالیست

به گزارش خبرنگار اعزامی به کره جنوبی، دکتر روح الله نوریان درباره آخرین وضعیت مصدومان کاروان ورزشی ایران اظهار کرد: تنها یک بازیکن فوتبال که در پست هافبک بازی می نماید دچار مصدومیت جدی شده است و قطعا به بازی اول ایران مقابل ژاپن نخواهد رسید.

تمام ورزشکاران دانشجوی ایران تحت نظر هستند، مصدومیت یک فوتبالیست

وی اضافه کرد: همچنین چند بازیکن در فوتبال و والیبال دچار مصدومیت مزمن هستند که در حال حاضر اقدامات درمانی بر روی آنها انجام می گردد و مشکل جدی بابت حضور آنها در میدان دیده نمی گردد.

مسئول تیم پزشکی کاروان ایران درباره امکانات پزشکی کاروان ایران در گوانجو هم اعلام نمود: تمام ابزارهای پزشکی مورد احتیاج از تهران به کره جنوبی آورده شده است و در کلینیکی که ایجاد شده، تمامی ورزشکاران ایران به طور منظم تحت نظر قرار می گیرند. در این کلینیک ویزیت کامل ورزشکاران و در صورت احتیاج درمان دارویی آنها انجام می گیرد. همچنین دو فیزیوتراپ آقا و خانم و یک متخصص تغذیه در این کلینیک حضور دارند و اقدامات مورد احتیاج را برای درمان و مشاوره صورت می دهند.

نوریان یادآور شد: دکتر تغذیه کاروان برای هر مسابقه به مربیان یک برنامه تغذیه ای کامل درباره نحوه تغذیه ورزشکاران، مصرف مکملها و خواب آنها ارائه می نمایند. حدود 20 میلیون تومان هزینه خرید مکلمهای دارویی شده که از ایران به کره جنوبی آورده ایم.

مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی فردا آدینه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 6 آبان 1398 شناسه مطلب: 406

به "تمام ورزشکاران دانشجوی ایران تحت نظر هستند، مصدومیت یک فوتبالیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام ورزشکاران دانشجوی ایران تحت نظر هستند، مصدومیت یک فوتبالیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید