سرقـت مسلحانه خواستگار سمج از خانه مرد ثروتمند

به گزارش مجله آی سیب، مرد جوانی که متهم است برای انتقام از پدر دختر مورد علاقه اش، خانه وی را مورد سرقت مسلحانه قرار داده، در شعبه 7 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

سرقـت مسلحانه خواستگار سمج از خانه مرد ثروتمند

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه خبرنگاران، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته با شکایت زنی که مدعی بود، خانه اش مورد سرقت مسلحانه قرار گرفته، شروع شد. شاکی در شرح ماجرا گفت: در خانه تنها بودم که زنگ در به صدا درآمد و من با این تصور که دختر یا همسرم هستند در را باز کردم، اما ناگهان 4 مرد نقابدار با اسلحه وارد خانه ام شدند. از شدت ترس نمی دانستم باید چکار کنم. گفتم هر چه می خواهید بردارید و بروید. آن ها هر وسیله ای را که خواستند برداشتند و متواری شدند.

پس از شکایت این زن، مأموران دوربین های مداربسته ساختمان های اطراف را مورد آنالیز قرار دادند و متوجه شدند که چند روز پیش از حادثه مرد جوانی چند ساعتی بی هدف مقابل خانه شاکی نشسته است. شوهر این زن گفت: وقتی تصاویر را دیدم مرد جوان را شناختم، او حمید خواستگار سمج دخترم بود که با تهدید های من دست از سر دخترم برداشت. حالا هم به او ظنین هستم، فکر می کنم قصد انتقامجویی داشته است.

در ادامه حمید بازداشت شد، اما موضوع سرقت مسلحانه را انکار کرد و گفت من فقط آدرس خانه شاکی را به یکی از دوستانم دادم، اما در سرقت نقشی نداشتم.

بعد از اظهارات حمید، متهم دیگر این پرونده نیز بازداشت شد. هر چند هردوی آن ها اتهام سرقت را انکار کردند، اما در نهایت کیفرخواست علیه آن ها صادر و پرونده آن ها برای رسیدگی به شعبه 7 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای این جلسه شاکی گفت: وقتی مردان مسلح به خانه ام حمله ور شدند خیلی ترسیده بودم، اما حمید را از روی خط پیشانی اش، شناسایی کردم، من حتی صدای او را شناختم و شک ندارم یکی از سارقان نقابدار او بوده است. او ادعا می کرد عاشق دخترم است و مرتب به خانه ما زنگ می زد، حتی چند بار هم به خانه مان آمده بود.

سپس حمید به صندلی رفت و گفت: دوستم مهدی از من خواسته بود تا نشانی خانه زوج ثروتمندی را به او بدهم. آن روز هم مقابل خانه دختر مورد علاقه ام رفتم و روی یک پله نشستم و خوراکی خوردم و بعد از آن هم رفتم چند ساعت بعد هم آدرس خانه شاکی را به مهدی دادم، اما هیچ نقشی در سرقت نداشتم.

او درباره ماجرای عاشقانه اش با دختر شاکی نیز اظهار کرد: ما همدیگر را دوست داشتیم، اما پدرش مخالفت کرد و من هم دیگر اصرار نکردم.

پس از آن مهدی به صندلی رفت و با تأیید حرف های حمید گفت: قبول دارم که به شوخی پیشنهاد سرقت از خانه مرد ثروتمند را مطرح کردم و نشانی را گرفتم، اما هیچ گاه نقشه ام را عملی نکردم و نمی دانم چه کسی به خانه آن ها دستبرد زده است. من بی گناهم و بی دلیل بازداشت شده ام.

با سرانجام اظهارات وکیل متهم، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1538

به "سرقـت مسلحانه خواستگار سمج از خانه مرد ثروتمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقـت مسلحانه خواستگار سمج از خانه مرد ثروتمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید