علت فوت آزاده نامداری کی معین می شود؟

به گزارش مجله آی سیب، آزمایشات آسیب شناسی درخصوص علت فوت آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما هنوز در حال انجام است.

علت فوت آزاده نامداری کی معین می شود؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، هفتم فروردین ماه، خبر فوت آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما، تمامی ما را شوک زده کرد، جسد مجری جوان سابق تلویزیون بعد از حدود 48 ساعت در منزلش پیدا شد.

جسد وی بعد از انتقال به پزشکی قانونی جهت کالبد شناسی و تشخیص چرایی مرگ، تحویل خانواده اش داده شد تا مراسم خاک سپاری اش انجام شود.

اما ساعاتی پیش روزنامه همشهری بعد از گذشت بیش از یک هفته از انجام آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی، خبر از اعلام نتیجه پزشکی قانونی را داد و ادعا کرد که مرگ آزاده نامداری بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص اعصاب و روان بوده است و این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در مورد علت مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیماست که دیروز به بازپرس جنایی اعلام شده است، بررسی ها نشان می دهد که آزاده نامداری با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به استفاده بیش از 100 عدد از آن ها کرده و در نهایت نیز جانش را از دست داده است.

بعد از انتشار این خبر، دقایقی پیش خبرگزاری میزان (وابسته به قوه قضائیه) گفت: پیرو اقدامات تخصصی صورت پذیرفته، آزمایشات آسیب شناسی در حال انجام است و هنوز نتایج آن تعیین نشده است.

بر اساس این گزارش تعیین علت قطعی مرگ پس از روشن شدن نتایج تمامی آزمایشات و بر اساس نتایج آن و

همچنین معاینات اجرا شده و یافته های بررسی صحنه جرم انجام و نتیجه به اطلاع مقام محترم قضایی رسانده خواهد شد.

این گزارش ضمن تکذیب برخی اخبار منتشره در مورد فوت آزاده نامداری می افزاید فرایند تخصصی تعیین علت فوت همچنان در حال انجام است و اعلام هر خبری در این خصوص صرفا از مجاری رسمی و قانونی صورت خواهد پذیرفت.

علت قطعی مرگ آزاده نامداری پس از روشن شدن نتایج تمامی آزمایشات تعیین خواهد شد

همچنین فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به آخرین شرایط بررسی نتایج ازمایشات پزشکی قانونی در مورد علت فوت مرحومه آزاده نامداری گفت: آزمایشات آسیب شناسی در حال انجام است و هنوز نتایج آن تعیین نشده است.

وی اضافه کرد: تعیین علت قطعی مرگ پس از روشن شدن نتایج تمامی آزمایشات و بر اساس نتایج آن و همچنین معاینات اجرا شده و یافته های بررسی صحنه جرم انجام خواهد شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با تکذیب اخبار منتشر شده در مورد علت فوت بیان نمود: فرایند تخصصی

تعیین علت فوت همچنان در حال انجام است.

پزشکی قانونی هنوز درحال بررسی است و هنوز علت قطعی فوت آزاده نامداری به طور رسمی از مراجع قضایی اعلام نشده است، پس تا روشن شدن ماجرا نباید اخبار کذب را در این خصوص بپذیریم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1588

به "علت فوت آزاده نامداری کی معین می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت فوت آزاده نامداری کی معین می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید