فصل تازه فعالیت محمد معتمدی با یک پروژه ویژه شروع شد

به گزارش مجله آی سیب، فصل تازه فعالیت های موسیقایی محمد معتمدی در عرصه های بین المللی با فراوری و اجرای پروژه کنسرت نمایش بشنو از نی با همراهی کویینتت بادی کلفکس شروع شد.

فصل تازه فعالیت محمد معتمدی با یک پروژه ویژه شروع شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، فصل تازه فعالیت های موسیقایی محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی ایرانی در عرصه های بین المللی با فراوری و اجرای پروژه کنسرت - نمایش بشنو از نی با همراهی کویینتت بادی کلفکس از کشور هلند در قالب یک اثر اینترنتی پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

پروژه کنسرت - نمایش بشنو از نی که طی روزهای اخیر به صورت تصویری ضبط شده و روز پنجشنبه سوم تیر با زیرنویس فارسی و هلندی به وسیله کانال های ارتباطی مجموعه پارادیزو در آمستردام هلند، پخش و منتشر خواهد شد.

به گفته محمد معتمدی در این اجرا که به دعوت مجموعه پارادیزوی هلند تهیه و ضبط شده، با موضوع مثنوی معروف بشنو از نی مولانا، به زندگی کسانی پرداخته می گردد که از کشور مادری خود مهاجرت نموده و باید با فرهنگ و آداب و رسوم یک جامعه نو، خود را تطبیق دهند. در این میان موسیقی گاهی تفاوت ها و گاهی اشتراکات فرهنگی را به نمایش می گذارد و سعی دارد تا راه های نزدیک شدن این دو فرهنگ به یکدیگر را هم پیدا کند.

آهنگساز بعضی از قطعات این کنسرت محمد معتمدی بوده و تنظیم کنندگانی همانند کاوه وارث و آفتاب درویشی بعضی از قطعات را برای این اجرا تنظیم و پوریا جابری هم به اسم نوازنده دف و تنبور در این اجرا حاضر خواهد بود.

محمد معتمدی برای اولین بار در یک اجرای صحنه ای در یکی از قطعات به نوازندگی ساز نی هم خواهد پرداخت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1723

به "فصل تازه فعالیت محمد معتمدی با یک پروژه ویژه شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل تازه فعالیت محمد معتمدی با یک پروژه ویژه شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید