جدایی علیرضا جهانبخش از برایتون

به گزارش مجله آی سیب، خبرنگاران: شرایط علیرضا جهانبخش در انگلیس، به ویژه در باشگاه برایتون، چندان مناسب نیست. او که در زمان خودش به نام گران قیمت ترین بازیکن تاریخ این باشگاه از لیگ هلند به لیگ برتر انگلیس آمد، فرصتی کمی برای بازی کردن در ترکیب اصلی به دست آورده و با وجود تلاش بی اندازه در تمرینات این باشگاه، اما جایی در تفکرات سرمربی تیم ندارد.

جدایی علیرضا جهانبخش از برایتون

به گزارش خبرنگاران، علیرضا جهانبخش حالا بر سر دوراهی دشواری قرار گرفته است؛ او دل در گرو لیگ برتر انگلیس دارد و از طرفی، بازی نکردن در ترکیب اصلی برایتون برایش چندان قابل هضم نیست. اگرچه جهانبخش پیش از این بار ها از جنگندگی اش خبر داده و گفته تسلیم نمی شود، ولی به نظر می رسد در این زمینه منطقی تر شده و حالا تصمیم به جدایی از باشگاه برایتون گرفته است.

البته این موردی نیست که خودش به صورت مستقیم به آن اشاره کند بلکه با کد هایی تعیین، برخی شایعات که خبر از جدایی او از برایتون می دهد را تایید می کند.

جهانبخش به آژاکس می رود؟

برای پی بردن به کد هایی که جهانبخش برای جدایی از برایتون می دهد کافی است صحبت های روز گذشته در مراسم تجلیل از ملی پوشان مرور شود. او می گوید باید تصمیمی بگیرد که به آینده فوتبالی اش کمک کند. قطعا تصمیمی می گیرم که به راستا فوتبالی ام کمک کند. پس از سه هفته به انگلیس برمی گردم و در فکر این هستم که تصمیماتی بگیرم.

آیا منظور علیرضا از تصمیمات جدایی از برایتون است؟ پاسخش می تواند روشن باشد، ولی برای جهانبخش باید دلیل قانع کننده ای داشته باشد. الان سخت است که صحبتی انجام دهم. سال منتهی به جام جهانی را در پیش داریم که خیلی مهم است و باید تصمیمی بگیرم که به فوتبالم کمک کند. دوست دارم جایی باشم که بازی کنم. در یکی دو سال گذشته شرایط پیش آمد که نتوانستم زیاد بازی کنم

پس می شود به وضوح به این نتیجه رسید که اگر قرار باشد جهانبخش به خواسته اش که بازی کردن در ترکیب اصلی تیم است برسد باید جدایی اش از برایتون را قطعی دانست. سرمربی کنونی برایتون در این باشگاه ماندنی است و جهانبخش هم جایی در تفکرات او ندارد. علیرضا هم به درستی می گویدسال منتهی به جام جهانی است و باید جایی باشد که بازی کند تا حضورش در جام جهانی پیش رو به خطر نیفتد. حالا که او کد های جدایی را به زبان اورده به نظر می رسد همه چیز مهیای بازگشتش احتمالی اش به لیگ هلند است؛ لیگی که پایه گذار تولد علیرضا در فوتبال اروپا بود. با این حال، بازگشت دوباره اش به هلند می تواند با یک شگفتی برای فوتبال ایران همراه باشد: این بار نه آلکمار بلکه آژاکس منتظر چراغ سبز بازیکن تیم ملی ایران است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1764

به "جدایی علیرضا جهانبخش از برایتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی علیرضا جهانبخش از برایتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید