مردانی، اسدی و طاهری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند

به گزارش مجله آی سیب، به گزارش خبرنگاران، در وزن 60 کیلوگرم مهرداد مردانی در دور نخست مقابل سرگئی امیلین از روسیه به پیروزی رسید و در دور دوم هم امید آرامی دیگر نماینده کشورمان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف شارشنبیکوف از قرقیزستان می رود. در صورت راه یابی مردانی به دیدار فینال، آرامی به گروه بازنده ها می رود.

مردانی، اسدی و طاهری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند

در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل حریفی از کشور بلغارستان به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف کشتی گیری از کشور ترکیه می رود. محمد الیاسی هم مقابل کشتی گیری از کشور ترکیه باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 77 کیلوگرم پرهام قنبری در دور نخست مقابل کشتی گیر اوکراینی باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، قنبری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری در دور اول مقابل حریفی از قزاقستان به پیروزی رسید وی در دور دوم کشتی گیر ترکیه ای را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. طاهری در این مرحله به مصاف حریفی از کشور قرقیزستان می رود. ناصر علیزاده دیگر نماینده کشورمان در دور نخست مقابل لورینچ از مجارستان باخت و با توجه به شکست این حریف در کشتی بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

امین کاویانی نژاد نماینده وزن 72 کیلوگرم کشورمان هم با توجه به حاضر نشدن حریفش در دیدار شانس مجدد، به دیدار رده بندی راه یافت.

امشب و در دیدارهای رده بندی و فینال پنج وزن نخست هم پویا دامرز و سجاد عباس پور در دیدار فینال وزن 55 کیلوگرم به مصاف هم می فرایند. محمدرضا مختاری در دیدار فینال وزن 72 کیلوگرم با مورات داق از کشور ترکیه کشتی می گیرد و میثم دلخانی، امین کاویانی نژاد و محمد ناقوسی هم به ترتیب در اوزان 63، 72 و 82 کیلوگرم برای کسب مدال برنز به میدان می فرایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1748

به "مردانی، اسدی و طاهری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردانی، اسدی و طاهری به مرحله نیمه نهایی راه یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید