8 مدل بستن دستمال گردن زنانه (آموزش تصویری)

به گزارش مجله آی سیب، نحوه بستن دستمال گردن زنانه می تواند بسته به نوع جنس، مدل دستمال گردن، لباسی که می خواهید با آن ست کنید و یا سلیقه هر فرد متفاوت باشد. با انواع روش بستن دستمال گردن آشنا شوید.

8 مدل بستن دستمال گردن زنانه (آموزش تصویری)

خبرنگاران | سرویس مد و پوشاک - دستمال گردن یکی از لوازم جانبی تزیینی است که خانم ها می توانند با استفاده از روش های متفاوت بستن و انواع مختلف آن زیبایی خاصی به پوشش خود ببخشند. گره های مختلف، استفاده از پهنای شال و یا انتخاب چند مدل متفاوت به طور همزمان همواره بر شیک پوشی و هماهنگی دیگر لباس هایتان می افزاید. لازم به ذکر است جنس و زمان استفاده از دستمال گردن ها در تعیین مدل و نحوه بستن آن ها تاثیر گذار است.

1- بستن دستمال گردن زنانه با گره فرانسوی

روش بستن: در ابتدا روسری، شال و یا هر چه که به عنوان دستمال گردن می خواهید استفاده کنید را از وسط تا بزنید و بر روی شانه خود قرار دهید. قسمتی از پارچه که آویزان است را از میان حلقه ایجادشده عبور داده و بکشید سپس دوباره طرف دیگری که آویزان بوده را نیز از میان حلقه عبور داده و هر دو را بکشید. حالا شما یک گره فرانسوی دارید.

2- بستن شال مدل گردنبند منگوله دار

روش بستن: روسری را روی گردن خود قرار دهید. یک طرف آن را دور دست خود بپیچید. قسمتی از همان پارچه ای که دور دست خود پیچیده اید را از میان حلقه عبور دهید سپس طرف دیگر شال یا روسری را مانند تصویر نیز از میان حلقه عبور دهید.

3- بستن شال مدل حلقه دور گردن

روش بستن: شال را یک دور دور گردن خود بپیچید بعد با دسته ها یک گره نصفه زده و آن را تا نزدیکی گردن بالا بیاورید. سپس گره را زیر قسمت حلقه شده شال به دور گردن، مخفی کنید.

4- بستن دستمال گردن زنانه مدل گردنبند

روش بستن: شال را از پهنا باز کرده و سپس تا کنید. انتهای هر دو طرف را به یکدیگر گره زده و به گردن خود بیندازید. سپس به آن یک پیچ داده و دوباره از سر خود رد کنید و دور گردنتان بیاندازید.

5- انداختن شال مدل دوطرفه

روش بستن: شما به راحتی می توانید با استفاده از یک شال دورو، خلاقانه استفاده کنید. به این صورت که شال را دور گردن خود انداخته و آن را دور گردن خود بپیچید ولی دقت کنید شال را در ناحیه گردن تاب داده تا روی دیگر آن دیده شود و با طرح دسته ها متفاوت باشد.

6- بستن دستمال گردن مدل گردن پوش

روش بستن: شال را دو دور، دور گردن بپیچید و بکشید. دسته ها را گره زده و هر کدام را دور حلقه دوم دور گردن پیچیده و مخفی کنید.

7- بستن دستمال گردن مدل حلقه ای

روش بستن: روسری یا دستمال گردن را یکبار دور گردن خود بپیچید و هر کدام از دسته ها را یک بار دیگر از روی حلقه عبور دهید.

8- گره دستمال گردن مدل حلقه دوبل

روش بستن: روسری را دوبار دور گردن خود ببندید. یکی از دسته ها را از بالای حلقه دور گردن خود عبور دهید و به دسته دیگر گره بزنید.

روش مورد علاقه شما برای بستن دستمال گردن زنانه چیست؟ آیا این مطلب شما را به استفاده از دستمال گردن ترغیب کرد؟ اگر ایده خاصی در بستن شال، روسری یا دستمال گردن دارید آن را در بخش نظرات با ما و سایر مخاطبان خبرنگاران در میان بگذارید.

منبع: setare.com
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1477

به "8 مدل بستن دستمال گردن زنانه (آموزش تصویری)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 مدل بستن دستمال گردن زنانه (آموزش تصویری)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید