اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی پس از 30 سال

به گزارش مجله آی سیب، پس از اجرای طرح ساماندهی بساط فروشان خیابان پیروزی، این طرح در محدوده بازارچه شهرستانی اجرایی شد.

اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی پس از 30 سال

به گزارش مجله آی سیب با توجه به وضعیت نابسامان بازارچه شهرستانی و نارضایتی مردمی، با برنامه ریزی شهردارمنطقه 13 جلسات مختلفی با نهادهای مختلف برگزار و ساماندهی کامل این بازارچه پس از 30 سال در دستور کار این منطقه نهاده شد.

بازدید مشترک رحمان زاده - شهردار منطقه 13 - به همراه بنی حسینی - سرپرست دادسرای ناحیه 8، تعزیرات شهر تهران، سرکلانتر یازدهم، روسای کلانتری 106 و 128تهران نو ، رئیس بازرسی اصناف، رئیس حراست برق استان تهران، نمایندگان ادارات بهداشت ، دامپزشکی ، رئیس اصناف از بازارچه شهرستانی بازدید کردند. در این بازدید سه واحد متخلف صنفی پلمب و با دستور دادستانی یک واحد انبار متخلف تخریب شد.

مرتضی رحمان زاده - شهردار منطقه 13- در حاشیه بازدید از بازارچه شهرستانی و مشارکت این منطقه در طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی گفت: این طرح به درخواست اهالی محل و شهروندان با آماده باش نیروهای اجرایی در زمینه های مختلف حذف زوائد، پاکسازی مستمر، برطرف سد معبر و امور مربوط به شهرسازی و معماری در دست اجراست و به صورت مستمر ادامه می یابد.

وی با اشاره به برنامه ریزی این منطقه برای رسیدگی به وضعیت بازارچه اظهارکرد: طی هماهنگی به عمل آمده و برگزاری جلسات مختلف، شهرداری امور مربوط به شهر را از قبیل نظافت، بهداشت محیطی و ... در این محدوده انجام می دهد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، رحمان زاده در سرانجام گفت: با هماهنگی اداره تعزیرات استان تهران، سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت، ادارات بهداشت و برق، یک کار تیمی در حال اجرا است تا در قالب طرح ساماندهی نسبت به بهبود بخشیدن به وضعیت معابر بازارچه و جمع آوری سد معابر اقدامات مورد احتیاج انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 488

به "اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی پس از 30 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی پس از 30 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید