احتمال عدم اتمام آنالیز پرونده روسیه در CAS تا پیش از شروع المپیک 2020

به گزارش مجله آی سیب، آنالیز پرونده روسیه در دادگاه بین المللی حکمیت ورزش (CAS) شاید تا قبل از شروع المپیک 2020 به انتها نرسد.

احتمال عدم اتمام آنالیز پرونده روسیه در CAS تا پیش از شروع المپیک 2020

به گزارش مجله آی سیب و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، استانیسلاو پوزدنیاکوف، رئیس کمیته ملی المپیک روسیه معتقد است آنالیز درخواست تجدیدنظر روسیه در رأی صادره از سوی آژانس جهانی ضددوپینگ مبنی بر محرومیت 4 ساله ورزش این کشور از میزبانی و شرکت در رقابت های ورزشی در دادگاه CAS شاید تا قبل از شروع المپیک 2020 ژاپن به انتها نرسد.

وی در این رابطه گفت: آیین نامه های جهانی تایید نمی نمایند که تصمیم وادا درباره پفراینده محرومیت روسیه چقدر طول می کشد تا در اختیار دادگاه CAS قرار بگیرد. به طور طبیعی این زمان شاید یک تا دو هفته باشد. وکلای ما در این دادگاه می توانند درباره فرایند آنالیز و اتمام پفراینده روسیه شرح بهتری دهند. نیازهای مقدماتی برای انتها یافتن این پفراینده تا پیش از شروع المپیک 2020 و حتی پس از آن وجود دارند. از زمان شروع به کار قضات پفراینده، 3 ماه تا اتخاذ تصمیم نهایی زمان می برد.

کمیته اجرایی آژانس جهانی ضددوپینگ روز 9 دسامبر محرومیتی 4 ساله علیه روسیه اتخاذ کرد. بر اساس این تصمیم روسیه از میزبانی و شرکت در رقابت های المپیک، پارالمپیک و رقابت های جهانی رشته های ورزشی مختلف محروم شده است. ورزشکاران مجاز روسی نیز برای شرکت در رقابت های المپیک و جهانی بدون پرچم و سرود ملی به میدان خواهند رفت.

احتمال از دست رفتن المپیک 2020 برای ورزشکاران اوکراینی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 678

به "احتمال عدم اتمام آنالیز پرونده روسیه در CAS تا پیش از شروع المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال عدم اتمام آنالیز پرونده روسیه در CAS تا پیش از شروع المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید