انتصاب مدیریت اداره نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون

به گزارش مجله آی سیب، به گزارش خبرنگاران ، با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، مجتبی دانشور، سرپرست مدیریت نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون به عنوان مدیر این مجموعه منصوب شد.

انتصاب مدیریت اداره نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون

او 21 دی 1401 با حکم حامد علامتی، سرپرستی و اکنون با حکم دیگری مدیریت نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون را برعهده می گیرد.

مدیرعامل کانون در این حکم با توجه به تجربه ها و شایستگی های مدیر تازه بر این موضوع تاکید نموده است که فراوری و توزیع محصولات فرهنگی دو مقوله به هم پیوسته در فرآیند فراوری موثر به حساب می آیند و نقش حوزه نظارت بر چاپ و توزیع محصولات فرهنگی از اهمیت ویژه و متمایزی برخوردار است.

علامتی به همین علت یادآور شده است: توجه به نیازهای متنوع جامعه هدف کانون در عین توجه به صرفه و صلاح آن و رعایت شفافیت فرآیندی اقدام ها و توجه به مقوله توزیع فراوریات در بستر مجازی از الزامات فعالیت های آن مجموعه خواهد بود.وی در این حکم آورده است: در این رهگذر کیفیت محصولات فرهنگی به ویژه در گستره مخاطبان کودک و نوجوان موضوعی است که با نگاه اثربخشی به فرآیند فراوری تا عرضه محصولات به شمار میرود و دربرگیرنده تناسب موضوعی محتوا و شکل محصولات است.

مجتبی دانشور پیش از این در کارنامه کاری خود علاوه بر سوابق مدیریتی در کانون مانند مدیرکلی روابط عمومی و امور بین الملل و مدیریت مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری، مسئولیت هایی در شهرداری تهران مانند مدیرعاملی شرکت پیغام رسا و مدیرکلی آموزش های شهروندی شهرداری تهران را برعهده داشت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2232

به "انتصاب مدیریت اداره نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب مدیریت اداره نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید