بازدید سخنگوی دولت از مرکز مانیتورینگ پلتفرمهای دیجیتال همراه اول

به گزارش مجله آی سیب، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول بازدید کرد و با جزئیات عملکرد پلتفرم های دیجیتال این اپراتور آشنا شد.

بازدید سخنگوی دولت از مرکز مانیتورینگ پلتفرمهای دیجیتال همراه اول

در این مراسم مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول ضمن معرفی پلتفرم های دیجیتال این اپراتور و تشریح شرایط فنی همراه اول با ارائه توضیحاتی عملکرد پلتفرم های شاد، روبیکا و موتور جستجوی ملی ذره بین را تشریح کرد.

در ادامه بهادری جهرمی سخنگوی دولت ضمن قدردانی از همراه اول به دلیل ورود به حوزه پلتفرم های دیجیتال گفت: خدا قوت می گویم به مجموعه خوب همراه اول بخاطر اقدامات خوبی که اجرا شده که در کنار وظیفه ذاتی خود، در سایر حوزه های مرتبط از جمله پلتفرم ها هم ورود کرده است.

وی افزود: با این حجم و قدرتی که همراه اول در حوزه زیرساختی و سایر حوزه های مورد نیاز کشور به خوبی ورود کرده شایسته تقدیر است و من به عنوان یک مخاطب اعلام می کنم کار بسیار قابل قبولی اجرا شده و اینکه با ترکیب جوان، فعال، نخبه و پویای کشورم این اقدامات تحول آفرین رقم خورده، غرورآفرین و شاد کننده است و هر کسی که این اقدامات را ببیند حتما همین حس را خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2079

به "بازدید سخنگوی دولت از مرکز مانیتورینگ پلتفرمهای دیجیتال همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سخنگوی دولت از مرکز مانیتورینگ پلتفرمهای دیجیتال همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید