برگزاری جشنواره گردشگری موسیقی 2018 در کلن

به گزارش مجله آی سیب، جشنواره گردشگری موسیقی در تاریخ 29 اوت 2018 در کلن برگزار خواهد شد.

برگزاری جشنواره گردشگری موسیقی 2018 در کلن

رویداد تخصصی بین المللی جشنواره گردشگری موسیقی، کلن، که قبلا در لیورپول و فرانکلین، تنسی برگزار می شد، با موضوع موسیقی محلی و تاثیر آن بر گردشگری در اوت 2018 برگزار خواهد شد. طبق برنامه ریزی اجرا شده، مقرر شده است که این رویداد همزمان با پانزدهمین جشنواره موسیقی C/O برگزار گردد. هر دوی این دو رویدادها و جشنواره پاپ جانبی C/O، کلن را به مدت یک هفته در اواخر تابستان امسال به مرکز توجه بخش موسیقی تبدیل می نماید.

طبق گفته دیپلماسی صدا که مسئول سازمان دهنده جشنواره گردشگری موسیقی است، این رویداد بزرگ ترین جشنی است که بخش های موسیقی و گردشگری را در سطحی جهانی کنار یکدیگر جمع می نماید. این رویداد به آنالیز این موضوع می پردازد که فرهنگ موسیقی تا چه میزان می تواند خدمات گردشگری یک مقصد را تحت تاثیر قرار دهد، از آن حمایت کند یا آن را مورد تقویت قرار دهد. آن ها نه تنها جشنواره ها را در نظر می گیرند، بلکه میراث فرهنگی موسیقی مقصد، گرایش موسیقی محل و مشارکت های انجام گرفته در بخش های مختلف را نیز دربر می گیرند.

جوزف سمرر، مدیر عامل کمیته گردشگری کلن، می گوید:

مفتخریم که در نتیجه کوشش های پیوسته خود، توانستیم جشنواره گردشگری موسیقی را به کلن برگردانیم. کلن، بعد از لیورپول و تنسی که مکان های قبلی برگزاری این جشنواره بودند، توانسته است به عنوان شهری موسیقی دوست و بعلاوه، به عنوان مقصدی خوب برای گردشگری، سازمان دهندگان جشنواره را تحت تاثیر قرار دهد.

در جشنواره گردشگری موسیقی، هیئت گردشگری کلن و Tourismus NRW در چارچوب طرح #irbanana، با هدف جذب بازدیدنمایندگان تازه با هم همکاری می نمایند و در این راستا، به اجرای موسیقی پرطرفدار کلن در حضور مردم و برگزاری برنامه های فرهنگی عمومی نوردراین وستفالن می پردازد. Düsseldorf Tourismus و Ruhr Tourismus، در کنار هم و با همکاری یکدیگر، توجهات زیادی را به سنت های موسیقی زنده محلی جلب نموده اند و فرصت های بالقوه تازهی برای بخش گردشگری فراهم نموده اند.

دکتر هایک دل-کونیگ، مدیرعامل شرکت Tourismus NRW e.V می گوید:

جشنواره گردشگری موسیقی، یک فرصت منحصر به فرد برای ما است تا پتانسیل گردشگری موسیقی نوردراین وستفالن را در عرصه ای بزرگ تر به نمایش بگذاریم. کلن، محیطی پربار برای این رویداد است، اینجا هم از نظر فیزیکی و هم از نظر فرهنگی نزدیکی زیادی با منطقه رور (Ruhr) دارد که مرکز جشنواره است و محل باشگاه مشهور کلن و افسانه های موسیقی دوسلدورف، مانند Kraftwerk، است.

رالف کریستف، رئیس جشنواره C/O پاپ می گوید:

تصمیم برای برگزاری اولین کنفرانس بین المللی گردشگری موسیقی در کلن به موازات برگزاری سالگرد جشنواره موسیقی پاپ، شاهدی دال بر نقش قابل توجی موسیقی در معرفی تصویر عمومی شهر است.

موسسات دیگری که برای برگزاری این رویداد به کلن یاری نموده اند، اتاق صنایع و بازرگانی کلن، اداره فرهنگ پاپ شهر کلن، واحد رسانه و بخش اینترنت شهر کلن و CREATIVE.NRW، شبکه کارشناسان خلاق در نوردراین وستفالن است.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2011

به "برگزاری جشنواره گردشگری موسیقی 2018 در کلن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره گردشگری موسیقی 2018 در کلن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید