تکلیف انتقال جنجالی پرسپولیس تعیین شد ، همه چیز به سود سرخ ها

به گزارش مجله آی سیب، یکی از مسئولان کمیته تنظیم مقررات فدراسیون فوتبال اعلام نمود که تا انتها روز 30 مرداد، باشگاه ذوب آهن هیچ گونه سندی مبنی بر قرارداد سینا اسدی ارائه نکرد.

تکلیف انتقال جنجالی پرسپولیس تعیین شد ، همه چیز به سود سرخ ها

به گزارش خبرنگاران در پی جذب سینا اسدبیگی به وسیله پرسپولیس، باشگاه ذوب آهن به عنوان بازیکن پیشین این بازیکن مدعی شد که قرارداد سرخ ها با اسدبیگی باطل است، چراکه این بازیکن با این تیم اصفهانی قرارداد دارد.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس مدعی شد که جذب اسدبیگی مشکل قانونی ندارد چراکه این بازیکن قراردادی با ذوب آهن امضا ننموده است و به همین علت به عنوان بازیکن آزاد به این تیم پیوسته است.

با وجود این مسائل اسدبیگی در هفته دوم در بازی پرسپولیس مقابل فولاد در نیمه دوم به میدان رفت تا نشان دهد که پرسپولیسی ها بر روی جذب این بازیکن و به عقد قرارداد با او مطمئن هستند. این در حالی بود که باشگاه فولاد با تکیه بر ادعای باشگاه ذوب آهن شکایت خود را بابت بازی اسدبیگی در بازی مقابل پرسپولیس مطرح نمود.

از طرف دیگر فرصت جابجایی در انتها روز یکشنبه 30 مرداد به انتها رسید و تیم ها باید فهرست خود را تا انتها این تاریخ آماده می کردند و نکته جالب اینجاست که باشگاه ذوب آهن نام سینا اسدبیگی را در فهرست خود نیاورده است که این موضوع نشان دهنده این است که ادعای باشگاه پرسپولیس برای جذب این بازیکن ادعای درستی بوده است.

در این رابطه یکی از مسئولان کمیته تنظیم مقررات فدراسیون فوتبال گفت که تا انتها روز 30 مرداد، باشگاه ذوب آهن هیچ گونه سندی مبنی بر قرارداد سینا اسدی ارائه نکرد و از آنجا که مهلت جابجایی در انتها 30 مرداد به اتمام رسیده، به همین علت ادعای ذوب آهن در مورد اسدبیگی درست نیست. اگر قراردادی بین این باشگاه و این بازیکن امضا شده بود، باید تا 30 مرداد این قرارداد ثبت می شد و به همین دلیل شکایت باشگاه ذوب آهن قانونا وجاهت و قابلیت رسیدگی ندارد.

در پی این مسئله معین شد که قرارداد باشگاه پرسپولیس با سینا اسدبیگی بدون ایراد و مشکل بوده و ادعاهایی که در مورد این بازیکن و قراردادش با ذوب آهن مطرح شده بود، صحیح نیست. با این شرایط این بازیکن بدون مشکل برای پرسپولیس بازی نموده و قرارداد او هیچ گونه شبهه ای ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1401 بروزرسانی: 2 شهریور 1401 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2139

به "تکلیف انتقال جنجالی پرسپولیس تعیین شد ، همه چیز به سود سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف انتقال جنجالی پرسپولیس تعیین شد ، همه چیز به سود سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید