حسن بابک: از کسی در کشتی گله ای داشته باشم به خودش می گویم، حداقل 3-4 مدال از کشتی فرنگی انتظار داریم

به گزارش مجله آی سیب، مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی پایه گفت: مسائل فنی را نباید به حاشیه های مربوط به اعزام کشتی به بوداپست گره زد، ما تیم بسیار خوبی داریم و به کسب حداقل 3-4 مدال امیدوار هستیم.

حسن بابک: از کسی در کشتی گله ای داشته باشم به خودش می گویم، حداقل 3-4 مدال از کشتی فرنگی انتظار داریم

حسن بابک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله آی سیب در خصوص اینکه گفته می گردد وی با فدراسیون کشتی قطع همکاری نموده، گفت: نمی دانم این صحبت ها از کجا شکل گرفته، من از هر کسی گله ای داشته باشم به وقتش و به خودش عنوان می کنم. این پست ها ارثیه پدری هیچ کدام از ما نیست، هر کسی یک روزی می آید و یک روز هم می رود، طبیعتا این موضوع در مورد من هم صدق می نماید. تا زمانی که احساس کنم می توانم به کشتی یاری کنم می مانم، اما اگر حس کنم فایده ای برای کشتی ندارم حتما خودم خواهم رفت.

وی افزود: یک عده همیشه به جایگاه های شان چسبیده اند و همیشه هم حق دارند و هستند، حق هیچ موقع با امثال ما نیست.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی در آستانه مسابقات جهانی بوداپست تاکید نمود: این صحبت هایی که در مورد اعزام تیم مطرح می شد، به تیم ملی ربطی ندارد. بچه ها خیلی خوب در اردو تمرین نموده اند و من هم از نزدیک شاهد بودم که همه نفرات ما چقدر خوب هستند. حاشیه هایی که در مورد ارز وجود داشت به فدراسیون کشتی و وزارت ورزش بازمی گشت و طبیعتا باید طوری کار را مدیریت می کردند که بحث تامین هزینه های تیم به لحظات آخر کشیده نمی شد. حالا خداراشکر که تیم آزاد رفت و فرنگی کاران هم به بوداپست می روند، مسائل فنی را اما نباید به این حاشیه های جانبی گره زد.

بابک افزود: کسی نباید این مسائل را بهانه ای برای نتیجه نگرفتن کند. تیم فرنگی ما خیلی خوب است و قطعا هم نتیجه می گیرد. من همه بچه ها را خیلی باانگیزه دیدم و برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم. فکر می کنم حداقل سه مدال در جهانی بوداپست بگیریم. از ملی پوشان وزن های 72، 82 و 97 کیلوگرم واقعا انتظار مدال داریم. ضمن اینکه در 87 کیلو هم شرایط خوبی داریم. البته اینکه از 4 نفر یاد می کنم به این معنی نیست که در 6 وزن دیگر شانس و توقع مدال نداریم، همه آنها هم می توانند یکی از مدال آوران باشند اما از این 4 نفر بیشتر از بقیه انتظار مدال داریم. ان شاءالله که همه نفرات ما با اعتماد به نفس خوبی روی تشک بروند و فقط به فکر کسب مدال باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 75

به "حسن بابک: از کسی در کشتی گله ای داشته باشم به خودش می گویم، حداقل 3-4 مدال از کشتی فرنگی انتظار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن بابک: از کسی در کشتی گله ای داشته باشم به خودش می گویم، حداقل 3-4 مدال از کشتی فرنگی انتظار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید