دانش آموزان زنجانی از آموزش های مجازی استقبال کردند

به گزارش مجله آی سیب، رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه نظری اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با توجه به شرایط پیش آمده مبنی بر آموزش های مجازی دروس که نقطه قوتی در توسعه عدالت آموزشی محسوب می شود، طبق اظهار نظر مدیران مدارس، این مهم مورد استقبال حداکثری دانش آموزان استان قرار گرفته است.

دانش آموزان زنجانی از آموزش های مجازی استقبال کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، جعفر زنجانی افزود: آموزش مجازی توسط دبیران دروس منتخب و بارگذاری فیلم های آموزشی در شرایطی که مدارس تعطیل است، جزو دغدغه اصلی این اداره کل بوده که با هدف تحقق شعار آموزش تعطیل ناپذیر است برای دانش آموزان انجام گرفته است.

وی افزود: بهرمندی از ظرفیت های نیروی انسانی و زیرساخت های فناوری استان و از طرفی حمایت های متولیان امر تعلیم و تربیت در اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به تحقق اهداف ترسیم شده این بخش کمک فراوانی کرده است.

این مسئول ادامه داد: این اداره کل در زمینه آموزش مجازی نسبت به استان های دیگر پیشرو و عملکردی خلاقانه داشته و با اعلام آمادگی از سوی دبیران توانمند و علاقه مند نسبت به تدریس در این برنامه با توجه به نظر ستاد تعطیلی مدارس در مورد بهره مندی از حضور آنان در تعطیلات عید نیز تصمیم گیری خواهد شد.

وی اظهارکرد: بر این اساس در دو حوزه متوسطه نظری (رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و معارف علوم انسانی) و دوره اول متوسطه (پایه های نهم، هشتم، هفتم) نسبت به بارگذاری فیلم­ های آموزشی با تدریس دبیران استان اقدام شده است.

زنجانی افزود: در دوره متوسطه نظری در رشته ریاضی و فیزیک با 11 کتاب درسی با 50 عنوان بیش از 30 ساعت، رشته تجربی 10 کتاب درسی با 48 عنوان بیش از 22 ساعت تدریس، رشته ادبیات و علوم انسانی با 6 کتاب درسی با 18 عنوان بیش از 10 ساعت تدریس و در رشته علوم معارف اسلامی با کتاب درسی عربی تخصصی پایه دوازدهم و در دوره اول متوسطه با 19 عنوان تدریس بیش از 10 ساعت تدریس تا خاتمه اسفند 98 در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان بارگذاری شده است.

این مسئول ابراز امیداواری کرد با بهتر شدن شرایط مدارس، حضور پرنشاط دانش آموزان در کلاس های درس تداوم یابد و اداره آموزش متوسطه نظری استان نیز در صورت ادامه شرایط فعلی با همه آمادگی و توان با حمایت های همه جانبه معاونت آموزش متوسطه تا خاتمه سال تحصیلی به آموزش های مجازی ادامه خواهد داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 915

به "دانش آموزان زنجانی از آموزش های مجازی استقبال کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش آموزان زنجانی از آموزش های مجازی استقبال کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید