دردسر عکس خانم چادری برای عادل فردوسی پور ! ، او کیست؟!

به گزارش مجله آی سیب، خبرنگاران:عکسی از عادل فردوسی پور و یک زن چادری منتشر شد و بازهم یک طرفدار را به جای همسر عادل معرفی کردند.عادل هر از چندی با اینگونه شایعتن روبرو است و جالب اینکه خودش هیچ وقت اظهار نظر نمی نمایند و تنها دوستانش که می دانند او دیگر همسری ندارد جواب این شایعات را می دهند.

دردسر عکس خانم چادری برای عادل فردوسی پور ! ، او کیست؟!

عادل فردوسی پور گزارشگر مردمی و معروف ایرانی است. عادل فردوسی پور بسیار در بین مردم محبوب و مشهور است. عادل فردوسی پور متولد 1353 در تهران است. عادل فردوسی پور مجرد است و ازدواج نکرده و عکس زیر مربوط به یکی از طرفداران عادل فردوسی پور است.خیلی خا پرسیده اند این خانم چادری کیست؟! خب جواب خیلی ساده است سلبریتی هایی مانند عادل همواره برای طرفدارانشان احترام قائلند و عکس های یادگاری زیادی دارند.

عادل فردوسی پور علاقه زیادی به نشریات ورزشی داشت تمام امید و آرزویم مجله دنیای ورزش یا کیهان ورزشی بود که هر هفته برای بدست آوردنش کلی کوشش می کردم. خانواده عادل فردوسی پور اهل فوتبال نیستند، عادل در این باره گفته است که هضم این موضوع که من فوتبال را دوست دارم برای خانواده ام بسیار سخت بود، با التماس پدرم چند باری مرا به ورزشگاه برد، اما موضوع آن بود که آنها اصلا به فوتبال علاقه ای نداشتند.

عادل فردوسی پور،همزمان با شروع دوره دبیرستان به علت علاقه فراوانی که به زبان انگلیسی داشت به یادگیری زبان پرداخت. با ورود به دانشگاه شریف در رشته مهندسی صنایع، توانست یادگیری زبان انگلیسی را نیز ادامه دهد و در سال سوم دانشگاه انگلیسی را بخوبی فرا بگیرد. عادل فردوسی پور تحصیل را در دانشگاه شریف تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته صنایع ادامه داد و در همان دانشگاه به تدریس زبان تخصصی مشغول شد.

زندگی خانوادگی عادل فردوسی پور

پدرعادل فردوسی پور از اهالی رفسنجان و کرمانی الاصل است. عادل فردوسی پور دوران دبستان را در مدرسه ذوقی گذراند. عادل فردوسی پور از همان زمان علاقه اش به فوتبال نیز نمود پیدا کرد، علاقه ای که بعدها خانواده را نگران کرد. عادل فردوسی پور دوره هدایت را در مدرسه طالقانی گذراند و چهارسال دبیرستان را به مدرسه البرز رفت و با معدل 18 دیپلم گرفت.

منبع:شما و اقتصاد

منبع: رکنا
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1901

به "دردسر عکس خانم چادری برای عادل فردوسی پور ! ، او کیست؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر عکس خانم چادری برای عادل فردوسی پور ! ، او کیست؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید