دوئل مرگبار مادر جوان با یک پسر نوجوان در خیابان!

به گزارش مجله آی سیب، دوئل مادر جوان با یک نوجوان در خیابان موجب جراحت شدید کودک 2 ساله شد.

دوئل مرگبار مادر جوان با یک پسر نوجوان در خیابان!

به گزارش خبرنگار، یک نوجوان 16 ساله اهل نیوجرسی به دلیل شلیک و زخمی کردن یک کودک 1 ساله توسط پلیس آمریکا دستگیر شد. این اتفاق هنگامی رخ داد که این نوجوان حین درگیری مسلحانه با مادر کودک اقدام به شلیک گلوله نموده بود. پلیس آمریکا همچنین مادر کودک را نیز به دلیل کشیدن اسلحه بازداشت نموده است.

پلیس آمریکا در روز 12 آوریل و پس از دریافت گزارش تیراندازی در محل حادثه حاضر شد. کودک مجروح بلافاصله به بیمارستان محلی منتقل شد. بنا به گزارش CBS حال این کودک که فورا تحت عمل جراحی نهاده شد مساعد گزارش شده است.

بنا به گزارش NBC New york مادر کودک که هویتش تیتانیشا ویلدِر اعلام شده حین مشاجره با چند نفر اقدام به دریافت اسلحه به سمت آن ها نموده بود. پسر نوجوان که هویتش اعلام نشده یکی از همین افرادی بود که پس از این اتفاق اقدام به شلیک به سمت خودروی مادر کودک کرد. در لحظه وقوع حادثه این کودک و مادرش، یک مرد به همراه دو نوجوان دیگر در خودرو حضور داشتند.

در حالی که بعضی گزارش ها از اصابت گلوله به پهلوی کودک حکایت دارد، اما بعضی نیز از اصابت گلوله به سر کودک خبر می دهد. مادر کودک به همراه این نوجوان در بازداشتگاه پلیس به سر می برند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

لازم به ذکر است؛ وقوع این حادثه سومین حادثه تیراندازی به بچه ها طی هفته های گذشته در آمریکا به شمار می رود که در دو مورد دیگر یک کودک 5 ساله در تاریخ 5 آوریل و یک کودک 12 ساله در تاریخ 10 آوریل مورد اصابت گلوله نهاده شده بودند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1651

به "دوئل مرگبار مادر جوان با یک پسر نوجوان در خیابان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوئل مرگبار مادر جوان با یک پسر نوجوان در خیابان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید