دکوراسیون فوق العاده شیک آپارتمان با استفاده از اشکال هندسی

به گزارش مجله آی سیب، دکوراسیون فوق العاده شیک آپارتمان مدرنی که در این مطلب به معرفی آن خواهیم پرداخت از تم های رنگی آبی و نارنجی در دکوراسیون داخلی خود استفاده نموده و همین مورد فضای داخلی آنرا بی نهایت شاد و پرانرژی نشان می دهد. طراحی کلی این آپارتمان سبکی معاصر دارد اما برخی عناصر سنتی در دکوراسیون وجود دارند تا تاکیدی بروی طراحی داخلی ویژه این آپارتمان زیبا باشند. مسلما این خانه، منبع بسیار خوبی برای الهام گیری نزد افرادی است که بدنبال طرح هایی متفاوت و بدیع می گردند، بعلاوه تمامی افرادی که علاقمند به دکورهای هندسی با تم ها و اشکال گوناگون و رنگ های پر انرژی هستند شاید داشتن آپارتمانی مانند مدل زیر، نهایت آمال و آرزوهایشان باشد.

دکوراسیون فوق العاده شیک آپارتمان با استفاده از اشکال هندسی

همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید بکارگیری هوشمندانه سایه های رنگی مختلف، ابعاد و شکل های هندسی زیبایی را بروی دیوارهای تاکیدی خانه ایجاد نموده است. دیوار های اتاق نشیمن ناگهان رنگی غنی و برجسته به خود می گیرند و از سطحی صاف با استفاده از جادوی رنگ ها، به سطوحی چند بعدی و عجیب تبدیل می شوند. برای فهم این موضوع کافی است به دیوار پشت تلویزیون در عکس زیر برای چند ثانیه خیره شوید تا متوجه شکل سه بعدی و البته عجیب آن شوید. به راستی که هر گوشه از این خانه مانند یک اثر هنری ناب می باشد. (راهنمای طراحی دیوار پشت تلویزیون با ایده های جذاب و شیک)

دکوراسیون پر انرژی این آپارتمان تا حدود زیادی مدیون وجود تضاد رنگی بین نارنجی پر رنگ و آبی تحسین برانگیز است. البته این تضاد فقط به رنگ ها ختم نمی گردد. همانطور که در بالا اشاره کردیم طراحی داخلی این خانه در حالی معاصر محسوب می گردد که از عناصر روستیک و سنتی نیز در دکوراسیون استفاده شده است. برای مثال وجود میز چوبی چرخدار با طراحی روستیک در اتاق نشیمن، گرمای خاص و دلپذیری را در محیط ایجاد نموده است.

منبع: اتاق
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1268

به "دکوراسیون فوق العاده شیک آپارتمان با استفاده از اشکال هندسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون فوق العاده شیک آپارتمان با استفاده از اشکال هندسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید