رمان جدید دانیل استیل در بین پرفروش ها

به گزارش مجله آی سیب، اثر جدید دانیل استیل نویسنده پرکار و پرفروش آمریکایی در فهرست جدید هفتگی رمان های پرفروش نشریه نیویورک تایمز دیده می گردد.

رمان جدید دانیل استیل در بین پرفروش ها

به گزارش مجله آی سیب، رتبه نخست پرفروش های داستانی که هفته پیش به رمان جدید جیمز پترسون و جیمز او بورن تعلق داشت، این هفته به رمان خانه زمین و خون نوشته سارا جی ماس اختصاص پیدا نموده است.

محدوده طولانی نوشته سی جی باکس که بیستمین جلد از سری داستان های جو پیکت این نویسنده محسوب می گردد، نیز با کنار زدن رمان پیروز جایی کنه خرچنگ ها آواز می خوانند در رتبه دوم این فهرست نهاده شد.

رمان جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند نوشته دلیا اوئنز پس از گذشت هفتاد و نه هفته حضور در فهرست پرفروش های داستانی نیویورک تایمز اینبار در صندلی سوم به چشم می خورد. این رمان در اغلب هفته های حضورش در این فهرست، صدرنشین بوده است.

اما در صندلی چهارم این فهرست رمان بازی اعداد اثر دانیل استیل نویسنده پرفروش نشریه نیویورک تایمز نهاده شده است. استیل اخیرا پیروز شده بود برای نگارش رمان های توفیق اجباری، قسمت اشیا گمشده و قطب نمای معنوی به فهرست پرفروش ها راه بیابد. این نویسنده هرساله حدود هفت کتاب مختلف عرضه می نماید و همیشه به عنوان یکی از پرکارترین نویسندگان دنیا محسوب می گردد.

رمان غبار آمریکایی نوشته جنین کامینز که به دلیل نوع روایتش از مکزیک مورد انتقاد نهاده شده بود نیز پس از گذشت هفت هفته در رتبه پنجم دیده می گردد. این رمان داستان زنی را روایت می نماید که درحالی که توسط یک باند توزیع مواد مخدر دنبال می گرددف به همراه پسرش از مکزیک به ایالات متحده فرار می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 900

به "رمان جدید دانیل استیل در بین پرفروش ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمان جدید دانیل استیل در بین پرفروش ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید