سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه 1400برای 796 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد

به گزارش مجله آی سیب، تهران (پانا) - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه 1400 برای 796 هزار خودروی حمل و نقل عمومی در 23 شهریور ماه اطلاع داد.

سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه 1400برای 796 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه 1400 رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی اطلاع داد و گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه 1400 برای هفتصد و نود و شش هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری ها و صنفی)، تاکسی های اینترنتی، تاکسی های فرودگاهی و ویژه، تاکسی های شهرهای بدون صندلی CNG ، تاکسی های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان ها، راهبران آموزش و پرورش و پیک موتوری واریز گشت.

وی اضافه نمود: سهمیه تیر ماه ناوگان اعتباری بالغ بر نهصد و سی میلیارد ریال می باشد که در 23 شهریور ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار بیان داشت: اعتبار فوق در کلیه کارت های بانکی رانندگان شارژ می گردد و آنها صرفا در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در صندلی استفاده کنند.

وی در ادامه گفت: رانندگان جهت اطلاع از مقدار اعتبار تخصیصی میتوانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر سماس از مقدار اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و بعلاوه تاریخچه استفاده از این اعتبار آگاه شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1809

به "سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه 1400برای 796 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه 1400برای 796 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید