شوخی عجیب میلیاردرها ، مالک توییتر مالک فیس بوک را آنفالو کرد

جک دورسی، مالک توییتر از پشت به مارک زاکربرگ خنجر زد و به شکلی بسیار آشکار به همه نشان داد دیگر مالک فیس بوک را در توییتر دنبال نمی کند.

شوخی عجیب میلیاردرها ، مالک توییتر مالک فیس بوک را آنفالو کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندیپندنت، دورسی مدتی پیش فالوئر حسابی شد که فعالیت های بازیگران اصلی دنیای فناوری را رصد می نماید و حرکت های آنها را در توییتر بازتاب می دهد. کارشناسان این حرکت مالک توییتر را اقدامی حساب شده می دانستند مبنی بر اینکه حواس دورسی به این حساب هست و می خواهد توجه دیگران را هم به آن جلب کند.

ماجرا وقتی جالب شد که دورسی دقایقی بعد حساب کاربری زاکربرگ را به اصطلاح آنفالو کرد تا تقریبا همه در توییتر بدانند او دیگر مالک فیس بوک را دنبال نمی نماید. از آنجا که پیش از این اتفاق کنش و واکنش میان دو چهره برجسته دنیای فناوری رخ نداده بودند، هنوز کسی نمی داند این اقدام دورسی یک حرکت هوشمندانه و حساب شده بوده است یا کاری که دو دوست گاهی برای دریافت حال هم انجام می دهند.

زاکربرگ با وجود داشتن بیش از 400 هزار فالوئر معمولا از حساب رسمی خود در توییتر استفاده نمی نماید. او در سال 2009 در توییتر فعال بود اما پس از آن فقط یک بار در 2012 مطلبی در حساب خود گذاشت و به پستی در صفحه رسمی اش در فیس بوک اشاره نمود. زاکربرگ که تا همین اواخر جوان ترین میلیاردر خودساخته تاریخ بود، سال 2019 یک نفر دیگر را هم دنبال کرد تا تعداد فالووینگ هایش به 788 نفر برسد.

این دو میلیاردر دنیای فناوری پیش تر درباره یک موضوع بی اهمیت بحث شان شده بود. ماجرا از این قرار است که زاکربرگ برای پذیرایی از دورسی ظاهرا یک بز می کشد و با آن غذا درست می نماید. این داستانی است که مالک توییتر چند بار از زاویه های مختلف آن را روایت کرد و پاسخی هم از سوی مالک فیس بوک نگرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 17 بهمن 1398 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 652

به "شوخی عجیب میلیاردرها ، مالک توییتر مالک فیس بوک را آنفالو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی عجیب میلیاردرها ، مالک توییتر مالک فیس بوک را آنفالو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید