شوک به طرفداران پورتو با خبری که در پرتغال مثل بمب صدا کرد!، جدایی سرمربی و طارمی؟

به گزارش مجله آی سیب، اختلاف رئیس و سرمربی باشگاه پورتو روزهای دلهره آوری را برای طرفداران این تیم رقم زده است.

شوک به طرفداران پورتو با خبری که در پرتغال مثل بمب صدا کرد!، جدایی سرمربی و طارمی؟

پس از حذف پورتو از لیگ قهرمانان اروپا و توقف برابر اینتر ایتالیا، سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو از عدم سرمایه گذاری در این تیم و نادیده گرفتن ارزش کاری که در پورتو انجام داده است به شدت گلایه کرد.

چند روز بعد، پینتو داکوستا رئیس سرد و گرم چشیده پورتو ادعای سرمربی این تیم را رد کرد و گفت: ما گروییچ را با 9 میلیون، ورون را با 10 میلیون، دیوید کارمو را با 20 میلیون یورو و البته بازیکنانی مثل اوستاکیو و دیگران خریدیم. هیچ کمبودی در بحث سرمایه گذاری وجود نداشت. این اظهارات واکنش تند و ناراحتی شدید کونسیسائو را بدنبال داشت. روزنامه رکورد پرتغال اطلاع داد سرمربی پورتو در پی ناراحتی از رئیس باشگاه میخواهد از راهنمایی این تیم کناره گیری کند.

انتشار این خبر در پرتغال مثل بمب صدا کرد و باعث نگرانی و شوکه شدن طرفداران پورتو شد تا جایی که بار دیگر داکوستا را مجبور به مصاحبه با خبرنگاران کرد. داکوستا گفت: قرارداد با کونسیسائو تا سرانجام سال 2024 است، او می داند که قرار است به قراردادش متعهد باشد و من می خواهم از آن پیروی کند. کونسیسائو هرگز نگفت سرمایه گذاری وجود نداشته است.

به نظر می رسد با این صحبت ها و جلسه داکوستا با کونسیسائو مشکل طرفین در ظاهر حل شده است اما ممکن است آتش اختلاف بازهم در آینده در اژدها شعله ور گردد.

البته این موضوع تنها نگرانی طرفداران پورتو نیست زیرا قبل از آغاز فصل شایعات بسیاری درخصوص جدایی کونسیسائو مطرح شده بود و حتی از تیم های بزرگ اروپایی به عنوان مقصد بعدی این سرمربی پرتغالی نام برده می شد و کار به جایی رسیده بود که همزمان با انتشار آن اخبار صحبت هایی شد که این سرمربی با رفتن به یک تیم بزرگ مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو را نیز با خود به آن تیم منتقل خواهد نمود اتفاقی که با جدایی کنسیسائو خیلی دور از تصور نخواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1402 بروزرسانی: 3 فروردین 1402 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 2239

به "شوک به طرفداران پورتو با خبری که در پرتغال مثل بمب صدا کرد!، جدایی سرمربی و طارمی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به طرفداران پورتو با خبری که در پرتغال مثل بمب صدا کرد!، جدایی سرمربی و طارمی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید