ضرورت جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران گردشگری با همکاری بانک ها

به گزارش مجله آی سیب، ایسنا/ براساس خبرهای واصله، ضرورت جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران گردشگری با همکاری بانک ها بچشم می خورد.

ضرورت جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران گردشگری با همکاری بانک ها

داستان چیست؟

محمد میرشمسی با بیان اینکه ظرفیت تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1397و 1398 می تواند در راستای اشتغالزایی بخش گردشگری رشد زیرساخت ها و حمایت از سرمایه گذاران عامل رونق و تحرک باشد، اظهار کرد: این تسهیلات با توجه به هدف گذاری و سیاست های وزارت میراث فرهنگی پس از تایید استان تصویب می شود.

وی افزود: پس از تصویب نیز سرمایه گذاران و فعالان گردشگری به بانک های عامل دارای تفاهم نامه با صندوق توسعه ملی مانند بانک سپه، آینده، ملی و توسعه تعاون به منظور پیگیری معرفی می شوند.

میرشمسی با بیان اینکه تا به امروز از زمان ابلاغ تسهیلات و با همکاری، همراهی بانک ها و پیگیری سرمایه گذاران طرح های مورد نظر در این صنعت، مبلغ 69 میلیارد ریال از سوی بانک های گردشگری، آینده و ملی به طرح های در حال سرمایه گذاری پرداخت شده و تعداد چهار طرح نیز در انتظار پرداخت تسهیلات به مبلغ 350 میلیارد ریال از طریق بانک های توسعه تعاون و کشاورزی استان است.

به گفته میرشمسی، منابع تخصیص یافته به صورت باالمناصفه بین صندوق توسعه و بانک های عامل با نرخ 16 درصد در مناطق برخوردار و 14 درصد در مناطق کمتر برخوردار توزیع می شود.

معاون اداره کل میراث فرهنگی در پایان اظهار داشت: در این شرایط خاص اقتصادی، رکود فراگیر گردشگری و برای جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران و با نگاه به رشد، توسعه زیرساخت ها و تحرک در بخش گردشگری نیازمند همکاری و مساعدت بیشتر از سوی بانک هاست.

منبع: همگردی
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: isibcase.ir شناسه مطلب: 1152

به "ضرورت جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران گردشگری با همکاری بانک ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت جلوگیری از سرخوردگی سرمایه گذاران گردشگری با همکاری بانک ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید